Vienas dalykas, dėl kurio „Kodi“ pralenkia kitas interneto transliacijos platformas, yra jo priedų įvairovė. Įvairių tipų „Kodi“ priedai leidžia vartotojams srautiniu būdu transliuoti beveik viską. Tačiau problema, su kuria susiduria daugelis vartotojų, yra tai, kad kai kurie „Kodi“ priedai, kurie anksčiau veikė puikiai, pradeda strigti ar iššokti. Tai skatina vartotojus ieškoti kažko geresnio ir jie nuolat gyvena namuose, ieškodami naujų „Kodi“ priedų.

Daugiau nesijaudink; mes išvardinome kelis geriausius naujus „Kodi“ priedus, kad jums nereikėtų vargti dėl naršymo keliose svetainėse..

„Kodi“ priedai yra skirtingų tipų ir pobūdžio. Pagal tipus aš turiu galvoje, kad jie gali būti skirti transliuoti filmus, TV laidas, tiesioginę TV, muziką, dokumentinius filmus ir pan., Arba jie gali būti naudingų priedų palaikymui ir palaikymui..

Čia reikia suprasti vieną dalyką: turiu omenyje neoficialius „Kodi“ priedus, kuriais galima laisvai naudotis. Tokių priedų diegimas ar naudojimas daugelyje regionų laikomas neteisėtu, todėl vaikinams rekomenduoju naudoti srautinį VPN.

13 Naujausių „Kodi“ priedų 2023 metams

1. Fladnagas

„Fladnag Kodi“ priedas yra gydymas visiems „Kodi“ vartotojams, mėgstantiems transliuojamas televizijos laidas. IT yra daugybė TV programų iš viso pasaulio ir visos jos suskirstytos į skirtingas kategorijas. Šios kategorijos yra populiariausios, TMDB geriausiai vertinamos, veiksmo ir nuotykių, populiarios laidos ir kt.

fladnag movies Kodi addon

Galite atsisiųsti ir įdiegti šį priedą iš „T2K“ saugyklos, kuri neseniai persikėlė į naują domeną. Aš asmeniškai išbandžiau šį priedą ir jo įdiegdamas nesusidūriau su klaida. Priedas įdiegtas mažiau nei minutę ir veikia sklandžiai, be jokių atsilikimų ar gedimų.

2. Pasidaryk pats „Kodi Addon“

Jei esate dažnas „Kodi“ vartotojas, kuriam nepatinka ieškoti taisymų ir dalykų internete, nes nekenčiate naršyti, tada šis priedas yra skirtas jums. „Pasidaryk pats“ „Kodi“ priedas yra unikalus „Kodi“ priedas, teikiantis sprendimus įprastoms gyvenimo problemoms, tokioms kaip sodininkystė, elektronikos taisymas, naminiai gyvūnai, automobilių remontas ir kt. „Pasidaryk pats“ „Kodi“ priedą galite rasti sviesto pirštų saugykloje..

„Diy-Fix-Kodi-Addon-Repo“

Turėdami šį priedą, jūsų gyvenimas bus daug lengvesnis, nes turėsite vadovą, kaip vienoje vietoje išspręsti įprastas gyvenimo problemas. Jums nebereikės ieškoti tokių dalykų tinkle ar „YouTube“; galite tiesiog naudoti šį priedą pagalbos. Galime pasakyti, kad „Kodi“ ne tik pagerina transliaciją internetu, bet ir palengvina kasdienį mūsų gyvenimą.

3. „Modus Operandi“

„Modus Operandi“ yra visiškai naujas „Kodi“ sportinis priedas, siūlantis imtynių, kovos sporto, krepšinio ir lenktynių renginius. Šis „Kodi“ priedas gali būti naujas rinkos dalyvis, tačiau jis tikrai turi daug potencialo.

„MODUS-OPERANDI-new-Kodi-Addon“

Vartotojai gali išbandyti norimo sporto renginio transliacijos nuorodas, nes joje pateikiama daugybė srautinių nuorodų vienam renginiui. Jei kuri nors iš pateiktų srautinių nuorodų neveikia, tada vartotojai gali naudoti paieškos funkciją naujoms nuorodoms ieškoti. Atsisiųskite ir įdiekite „Modus Operandi Kodi“ priedą iš „iTzMe“ saugyklos.

4. „Seren Kodi“ priedas

„Seren“ yra vienas iš geriausių „Kodi“ priedų visiems transliuojamiems geeksams, kurie turi „Real Debrid“ ar „Trakt“ paskyrą. Nuostabus „Kodi“ priedas, kuriame yra visi naujausi turimi filmai, nes jis nuskaito nuorodas per „torrent“ svetaines.

Šį priedą galima rasti „Nix“ vartų saugykloje, kurį galite lengvai atsisiųsti ir įdiegti iš ten. Norėdami sužinoti daugiau apie šį priedą, galite kreiptis į mūsų vadovą „Kaip įdiegti„ Seren Kodi Addon ““.

seren new kodi addon

5. „WatchNixToons2“

„WatchNixToons2“ yra naujas „Kodi“ priedas, turintis visus naujausius filmus, TV laidas, animacinius filmus, anime turinį ir daug daugiau. Šio priedo turinio pavadinimai yra gerai suskirstyti į skirtingas dalis.

nixtoons kodi addon

Šio priedo sąsaja yra gana paprasta, o pats priedas yra labai mažas. Štai kodėl šio priedo diegimas ir naudojimas nėra vargas. Šį priedą galima rasti „Doko“ saugykloje.

6. Nuodai

„Venom“ yra nauja legendinio „Exodus Kodi“ priedo šakutė, turinti panašų išdėstymą, tačiau pagerinta kokybė. Joje yra geresni ir atnaujinti skreperiai, kurie teikia geresnes srautines nuorodas. Anksčiau pramonėje matėme daug „Exodus“ šakių, tačiau ne visos jos turėjo galimybę teikti kokybišką patirtį.

nuodai naujas kodi priedas

Kita vertus, „Venom“ yra puiki šakutė, kuri veikia gana gerai ir nesuteikia nutrūkusių srautinių nuorodų. Galite atsisiųsti ir įdiegti „Venom Kodi“ priedą iš tam skirto „Venom“ saugyklos.

7. 13Klounai

13 klounai „Kodi“ priedai yra visi „Kodi“ priedai, skirti IPTV, filmams, televizijos laidoms, „YouTube“ vaizdo įrašams, sportui ir kt. 13 TV klounų neseniai buvo „klounai“ ir jie grįžo su nauju domenu, bet geresniais scrapperais ir srautais. 13 klounų yra „Civitas“ skreperiai, kurie yra nauja pakuotė, jei skreperiai yra daug geresni nei seni lambda scrappers.

13-klounai-kodai

Tai iš tikrųjų yra „Exodus Redux Kodi“ priedo šakutė, tačiau aš asmeniškai išbandžiau ir supratau, kad tai yra geriau. Ji turi paieškos sistemos funkciją, leidžiančią vartotojams ieškoti mėgstamo turinio pavadinimų, kurių nėra jo bibliotekoje. Priedą galima atsisiųsti ir įdiegti 13 klounų saugykloje.

8. Neregimas

Dar viena „Exodus Kodi“ šakutė, išleista su keletu atnaujinimų ir patarimų, kaip pagerinti patirtį. Tai yra geras „Kodi“ priedas filmams ir TV laidoms transliuoti, taip pat turi keletą naudingų „Kodi“ įrankių.

per didelis kodi priedas

Šį priedą galima rasti „Eggman“ saugykloje.

9. Kodi MUZIC

„Kodi Muzic“ yra visiškai naujas „Kodi“ muzikos priedas, teikiantis visus naujausius muzikos srautus, pasiekiamus „YouTube“. „Kodi Muzic“ priedo skreperiai traukia srautines nuorodas iš „YouTube“, leisdami vartotojams ieškoti ir žaisti vienu paspaudimu. Ne tik tai, kad vartotojai taip pat gali žiūrėti naujausius muzikos vaizdo įrašus ir koncertus.

muzikinis kodi priedas

Šio naujojo „Kodi“ priedo sąsaja yra labai gerai suskirstyta į skirtingas kategorijas, pavyzdžiui, „Miuziklai“ ir groja tiesioginės transliacijos radijas, muzikos koncertai, dokumentiniai filmai ir kt. Galite atsisiųsti ir įdiegti šį nuostabų „Kodi“ priedą iš Sviesto pirštų saugykla.

10. KODŽI

„Kodzi“ yra visiškai naujas ir unikalus „Kodi“ įrankio priedas, kurio niekada net neįsivaizdavote. Jis sukurtas taip, kad vartotojams nebereikės atlikti visų ilgų saugyklos diegimo žingsnių. „Kodzi“ leidžia vartotojams tiesiog įvesti joje esančią saugyklos šaltinio nuorodą ir ji nuskaitys ir įdiegs saugyklą. Reiškia, vartotojai dabar gali atsipalaiduoti ir įdiegti bet kurią „Kodi“ saugyklą, nesilaikydami jokio vadovo.

kodzi naujas kodi priedas

Naudodami „Kodzi“ priedą vartotojams nebereikės sutelkti savo failų tvarkyklės, nes šis priedas yra svarbiausia laiko ir pastangų taupymo priemonė. Galite lengvai įdiegti šį priedą iš MrKodz saugykla.

11. Tempera

Pakanka visų „Exodus Kodi“ priedų šakių, tai viena iš populiariojo „Covenant Kodi“ priedo šakių, kuri pati buvo „Exodus“ šakutė. Šis šakių fiasko virš šakių tiesiog nesibaigia ir geriausia tai, kad šakės yra geriau išvystytos nei jų pirmtakai..

„tempest-kodi-add-on“

„Tempest Kodi“ priedas yra visiškai nauja „Covenant Kodi“ priedo šakutė, tačiau su geresniais scrapperiais ir aukštos kokybės srautinėmis nuorodomis iki 4K kokybės. Tačiau sąsaja yra panaši į „Covenant Kodi“ priedą. Aš asmeniškai išbandžiau šį priedą ir manau, kad jis veikia nuostabiai. Galite išbandyti šį priedą atsisiųsdami ir įdiegę iš „Tempest“ saugykla.

12. Tinklelio geležies legendos

Ar esate amerikietiško futbolo gerbėjas? Jei taip, tada šis priedas tikrai yra jūsų gydymas. „Grid Iron Legends“ yra skirtas „Kodi“ priedas, skirtas didžiausiam Amerikos sportui, nes galite transliuoti tiesiogines varžybas, pakartojimus, dokumentinius filmus ir dar daugiau.

gridiron kodi addon

Taip pat galite transliuoti ir kitus „College Football“ padalinius. Šį „Kodi“ priedą galima rasti Planetų visatos saugykla.

13. Likimas

„Destiny“ yra „Kodi“ priedas, teikiantis srautus beveik viskam, ką vartotojas nori žiūrėti „Kodi“. Naudodamiesi šiuo priedu vartotojai gali žiūrėti filmus, TV laidas, turinį vaikams, tiesioginį sportą ir dar daugiau. Kitas puikus dalykas, susijęs su „Destiny Kodi“ priedu, yra tas, kad jame yra atnaujintas „Acestream“, leidžiantis vartotojams mėgautis pramogomis naudojant aukštos kokybės srautinę nuorodą..

„Destiny-Addon-Kodi“ priedas

Viena didžiausių naujų funkcijų, kurias rasite „Destiny Kodi“ priede, yra „Torrent“ transliacija, kuri veikia be jokio tarpinio serverio ar VPN. Šį priedą galima rasti „Eggman“ saugykla ir galite atsisiųsti ir įdiegti iš ten.

Išvada

Nauji „Kodi“ priedai leidžiami kiekvieną dieną, nes „Kodi“ bendruomenė vystosi dideliu tempu. Vartotojams patinka išbandyti ką nors geresnio ir naujo, kas galėtų pagerinti jų patirtį ar pasiūlyti geresnių pramogų. Tačiau vienas dalykas, kurį reikia suprasti, yra tas, kad nauji „Kodi“ priedai išleidžiami, tačiau, kita vertus, daugelis „Kodi“ priedų retkarčiais miršta. Šie naujai išleisti „Kodi“ priedai pakeis tuos kritusius „Kodi“ priedus ir ciklas tęsiasi.

Šiame vadove minimi „Kodi“ priedai yra visi neoficialūs „Kodi“ priedai. Šiuos naujus „Kodi“ priedus galima nemokamai įdiegti ir transliuoti, todėl toks srautinio perdavimo pobūdis daugelyje regionų laikomas neteisėtu. Todėl aš rekomenduoju jums pasirinkti patikimą „Kodi“ VPN, kuris galėtų padėti jums apeiti geografinius apribojimus ir išlaikyti anonimiškumą..