Najvýznamnejším a odporúčaným streamingovým softvérom na celom svete je spoločnosť Kodi. Najlepšie na tom je, že iPi Kodi je len pár krokov od hotela. Existuje niekoľko najlepších doplnkov Kodi, ktoré ponúkajú neobmedzený zážitok zo streamingu najnovšieho mediálneho obsahu. Prečítajte si viac informácií o spoločnosti Kodi z našej webovej stránky, pretože vám prináša všetko, čo potrebujete vedieť o spoločnosti Kodi.

Keď už hovoríme o dominancii a odporúčaniach, Apple je už niekoľko rokov dominantným menom v priemysle mobilných prístrojov. Spoločnosť Apple Inc. rozšírila svoje rôzne produktové rady, ako sú mobilné telefóny, tablety a počítače, ktoré sa dôrazne odporúčajú. Ak však uvažujeme o použití Apple iPad pre Kodi; , ktorá spojí najlepšie zariadenie s najlepším softvérom na streamovanie, výsledky budú úžasné.

Niet pochýb o tom, že kvalita, funkčnosť a užívateľské prostredie poskytované spoločnosťou Apple sú bezkonkurenčné. Dôsledne postupujte podľa tejto príručky, aby ste videli, ako používať Kodi na iPad.

Čo je to iPad?

IPad je séria počítačov Tablet PC vyvinutých spoločnosťou Apple Inc. rovnako ako iní výrobcovia mobilných zariadení. Hlavným rozdielom je však jeho operačný systém, pretože ako iPad beží na iOS, zatiaľ čo iné zariadenia fungujú na Windows a Android. Rovnako ako akékoľvek iné počítače Tablet PC, aj iPad sa môže používať na odosielanie e-mailov, sledovanie filmov a videí, hranie videohier a prehliadanie webu..

Spoločnosť Apple Inc. spustila prvý iPad presne pred 8 rokmi v apríli 2010 a odvtedy sa každý rok predstaví 8 generácií iPadu. Každá nová generácia má niektoré zmeny v používateľskom rozhraní, opravy softvérových chýb, predstavenie nových funkcií a tiež niekoľko zmien s ich dizajnom. Všetky vylepšenia systému a funkčnosti boli vylepšeniami, ktoré zahŕňali nové procesory a funkcie, ako sú biometrické skenery, vylepšenia fotoaparátov a dotykové identifikátory..

Doteraz sa na celom svete predalo viac ako 250 miliónov kusov iPadu. V priebehu týchto generácií bol iPad rozdelený na dve série, iPad Pro a iPad Mini. Bola tiež vydaná séria iPad s názvom iPad Air, ktorá bola elegantnejšia a mala niekoľko vylepšení v systéme a vo svojich funkciách. Od uvedenia na trh sa na trh uviedli dve generácie iPad Pro a štyri generácie iPad mini.

Môžem nainštalovať Kodi na iPad ?

Áno! Kodi môžete nainštalovať na iPad, ale nie bez aplikácie tretej strany, pretože Kodi nie je k dispozícii v obchode App Store. Preto pri inštalácii aplikácie Kodi iPad budete musieť použiť aplikáciu TweakBox alebo aplikáciu Cydia. Kodi verzia 16 nefunguje s iPadom veľmi dobre, ale Kodi Krypton verzia 17 funguje skvele na takmer každom iPade.

Apple iPad pre Kodi je vynikajúcou voľbou, pretože ak skombinujete najlepší tablet na svete a najlepší softvér na streamovanie, výsledky by boli obrovské. Predtým sme poskytli návod na nastavenie kodi na Apple TV, čo je zďaleka najlepšia metóda na stiahnutie Kodi na Apple TV.

Môžem nastaviť Kodi na iPad s väzením ?

Áno, Kodi sa dá nainštalovať na iPad s nefunkčným väzením, pretože Kodi nie je v obchode s aplikáciami oficiálne k dispozícii, a preto ho musíme nainštalovať pomocou aplikácie tretej strany..

Čo musíte mať pred inštaláciou Kodi na iPad

1) Xcode

xcode pre kodi na ipade

Xcode je balík IDE vyvinutý spoločnosťou Apple Inc. na vývoj aplikácií pre Mac a iOS. Pomáha používateľom nainštalovať alebo vyvinúť požadované platformy, ktoré sa dajú spustiť v systémoch iOS a Mac.

2) Impaktor cydie

ako nainštalovať kodi na iPad s cydia nárazovým telesom

Cydia Impactor na iPad je inštalačný nástroj, ktorý sa používa na inštaláciu súborov IPA na telefónoch iPhone a iPad. Pomáha používateľom inštalovať externé aplikácie a softvér na platformu iOS. Cydia Impactor vyžaduje integráciu Mac počas inštalácie Kodi, pretože ide o metódu útek z väzenia.

Stiahnite si súbor Cydia Impactor.

3) Kodi deb file

môžem nainštalovať kodi na ipad

deb file je súbor softvérového balíka vyvinutý na platforme UNIX alebo iOS. Debi súbor Kodi je debianový súbor, ktorý je možné nainštalovať na iPad s nefunkčným väzením.

Stiahnite si súbor Kodi Deb.

4) iOS App Signer

Môžem nastaviť Kodi na iPad s väzením na väzenie?

Aplikácia iOS App Signer pomáha používateľom upravovať svoje súbory do súborov IPA podporovaných iPadom a pripraviť ich na inštaláciu.

5) Tweakbox App

Čo musíte mať pred inštaláciou Kodi na iPad

Je to nástroj na inštaláciu aplikácií od tretích strán, ktorý sa široko používa na inštaláciu neoficiálnych aplikácií na zariadeniach iOS. Vo svojej knižnici má viac ako 2000 aplikácií s veľkým množstvom aplikácií rozdelených do mnohých rôznych kategórií. Aplikácia Tweak Box sa používa na inštaláciu Kodi na iPad bez metódy Jailbreak, pretože nevyžaduje integráciu do Mac a dá sa vykonať priamo na zariadení..

Stiahnite si súbor aplikácie Tweakbox.

4 Manuálne spôsoby nastavenia Kodi v iPade

Nasledujú spôsoby, ako nainštalovať Kodi na iPad pomocou metód útek z väzenia:

 1. Cydia Impactor
 2. Aplikácia na podpis aplikácií pre iOS

Nasledujú však spôsoby, ako môžete nainštalovať bez útek z väzenia alebo pomocou počítača:

 1. Tweak box App
 2. Xcode

Ako nastaviť Kodi na iPad pomocou metódy útek z väzenia

Ako nastaviť Kodi na iPad pomocou metódy útek z väzenia

Ako je uvedené vyššie, existujú dva spôsoby inštalácie Kodi na iPad. Ak chcete nainštalovať Kodi pomocou metód útek z väzenia, postupujte takto:

1) Impaktor cydie

Pred inštaláciou Kodi si stiahnite súbor Kodi.IPA a Cydia Impactor.

 1. Pripojte svoj iPad tvojmu gumák. (Uistite sa, že ukončíte program iTunes).
 2. odpálenie Cydia nárazové.
 3. Otvor IPA súbor v Cydia Impactor pretiahnutím.
 4. zvoliť iPad zo zoznamu.
 5. Kliknite na štart.
 6. Zadajte svoje Apple ID keď sa zobrazí výzva.
 7. Teraz otvorené nastavenie > Ísť do profily & Správa zariadení.
 8. Pokračujte výberom zadaného Apple ID > Kliknite na dôvera a pokračovať.

To znamená, že teraz môžete Kodi ľahko používať.

2) Xcode

 1. Pripojte Mac a iPad
 2. Spustite Xcode
 3. Začať nový Xcode projekt > vybrať Aplikácia na jedno zobrazenie > cvaknutie Ďalšie.
 4. Zadajte názov produktu ako kodi.
 5. Zadajte ostatné podrobnosti > vybrať univerzálne > cvaknutie Ďalšie. (Ak sa zobrazí výzva na zadanie chyby, zadajte svoju Apple ID opraviť to.)
 6. Otvorené Aplikácia na podpis aplikácií pre iOS
 7. Otvorte stiahnutý súbor Kodi.
 8. Vyberte profil, ktorý ste používali predtým > cvaknutie štart.
 9. Choďte na Xcode Domov > Z ponuky hore vyberte položku Zariadenia.
 10. Vyberte si iPad > Kliknite na ikonu +
 11. Prejdite a otvorte .ipa súbor vytvorený skôr.
 12. Teraz odpojte iPad > Prejdite do jeho hlavnej ponuky a otvorte kodi.
 13. Otvorené nastavenie > Zariadenie Zvládanie > Aplikácia pre vývojárov > cvaknutie dôvera.

2 najlepšie spôsoby, ako nainštalovať Kodi na iPad bez väzenia alebo bez počítača

1) Tweakbox App

 1. Otvorené iPad > Otvorené safari prehliadač > Zadajte túto adresu URL “https://www.tweakboxapp.com/“A otvorte ho.
 2. Stiahnite si app > cvaknutie dovoliť.
 3. cvaknutie Inštalácia.
 4. Otvorte aplikáciu.
 5. Kliknite na aplikácie.
 6. Kliknite na Aplikácia Tweakbox.
 7. zvitok hľadať kodi a kliknite naň.
 8. Po dokončení inštalácie choďte na nastavenie.
 9. Otvorené profily & Správa zariadení.
 10. Kliknite na možnosť nižšie Sekcia Enterprise Apps
 11. cvaknutie dôvera > cvaknutie dôvera

Kodi na stiahnutie z iPadu

Kodi nie je možné stiahnuť priamo do iPadu, pretože nie je oficiálne podporované spoločnosťou Apple a jej oficiálna aplikácia nie je k dispozícii v obchode App Store. Avšak súbor Debian je možné stiahnuť z oficiálnych stránok Kodi, ktoré si používatelia môžu stiahnuť. Dá sa však nainštalovať na iPad iba prostredníctvom klienta na inštaláciu aplikácií od tretej strany.

Ako nainštalovať doplnok Exodus a Covenant na Apple iPad

Exodus a Covenant sa dajú nainštalovať do zariadenia Kodi iPad podobne ako v systéme Kodi Windows. Po nainštalovaní Kodi je postup inštalácie programov Exodus na Kodi a Covenant na Kodi podobný.

Najlepšie diaľkové ovládače pre Kodi na Apple iPad

Najlepšie diaľkové ovládače pre Kodi na Apple iPad

Nasleduje niekoľko diaľkových ovládačov Kodi dostupných v obchode App Store, ktoré si používatelia môžu stiahnuť na používanie Kodi na iPad:

 1. Oficiálne diaľkové ovládanie Kodi od JoetheFox
 2. Sústava XBMC
 3. Zadarmo veliteľ XBMC
 4. Vlastné WebUI XBMC

Ako hrať knižnicu iTunes v Kodi

Najprv budete musieť pripojiť svoj disk s iTunes k Kodi, pretože musí byť zmapovaný. Ak nie je zmapovaný, postupujte takto:

 1. Ísť do nastavenie z hlavnej ponuky Kodi > Otvorené súbor manažér > Dvakrát kliknite na Pridať zdroj > Prehliadať > vybrať Jednotka iTunes.
 2. Nakonfigurujte priečinok iTunes na svojom zariadení.
 3. cvaknutie OK > cvaknutie hotový > Pomenujte ho.

Tam máte nakonfigurovanú knižnicu iTunes vo vašom Kodi a teraz je pripravená na prehrávanie.

iPad Alternatívne zariadenia pre Kodi

 1. Kodi na Windows
 2. Kodi na Raspberry Pi 
 3. Kodi na Firestick
 4. Kodi na Roku
 5. Kodi zapnutý Apple TV
 6. Kodi na Xbox One
 7. Kodi na štíte Nvidia

Záverečné slová

Kodi napriek tomu, že si na celom svete získal dobrú povesť, veľa ľudí ho veľmi kritizovalo. Celá kritika, ktorú dostala, je spôsobená problémami v oblasti pirátstva, ktoré súvisia s jej doplnkami. Doplnky spoločnosti Kodi tretích strán sa považujú za nezákonné, pretože zachytávajú potoky, ktoré sú pirátske, a zobrazujú bezplatné autorské práva.

Podobne sa zdá, že Apple Inc je veľmi proti spoločnosti Kodi, pretože v obchode App Store nie je k dispozícii žiadna oficiálna aplikácia Kodi. Preto používatelia, ktorí chcú používať Kodi, sa musia riadiť procedúrami prelomenia väzenia a procedúrou inštalácie Kodi na iPad. Celkovo sme vysvetlili, ako nainštalovať a ako používať Kodi na iPad. Pred inštaláciou produktu Kodi skontrolujte všetko.