Netflix – це сама захоплююча розважальна послуга у сучасному світі. Після того, як ви пережили це, ви не можете втекти від його чарівності, і ви будете продовжувати тягу до ще. Зважаючи на це, він має непереборний вміст, який користувачі не можуть припинити трансляцію.

Netflix має свою сервісну мережу, яка поширюється в 190 округах, і в кожному регіоні Netflix має різну бібліотеку контенту. Однак найпривабливіша та найчарівніша бібліотека Netflix – це США, оскільки багато високопопулярних шоу та фільмів доступні лише в бібліотеці Netflix USA.

У бібліотеці Netflix USA є певні заголовки вмісту, до яких не можна дістатися з будь-якого іншого регіону, оскільки вони обмежені географічними ознаками.

Расизм або етнічна дискримінація?

Немає! Це не має нічого спільного з такими негативними речами, але фактичними причинами цих обмежень є юридичні обов’язки розповсюджувачів контенту та політики конфіденційності. Ці норми обмежують Netflix від подальшого розповсюдження їх вмісту в інших регіонах.

Contents

Що таке Netflix США?

Netflix USA – це найдивовижніша бібліотека Netflix серед усіх інших бібліотек Netflix, оскільки вона має багато захоплюючих назв контенту, які недоступні в інших регіонах. Деякі з шоу, які доступні в бібліотеці Netflix US:

 1. Пенні Страшна
 2. Колекція судових матеріалів
 3. Правопорядок
 4. Фостери
 5. Злочинний розум

Це деякі з найпопулярніших шоу Netflix, доступні лише США, але стримери у всьому світі бажають їх переглядати.

Netflix США вважається найбільшою бібліотекою контенту серед усіх бібліотек Netflix, але згідно з фактами, найбільша бібліотека складається з Японії Netflix за кількістю назв вмісту. Тим не менш, мова йде не лише про змістові заголовки, а й про якість та популярність контенту у всьому світі.

Назви вмісту, наявні в американській бібліотеці Netflix, популярні у всьому світі, незважаючи на те, що вони обмежені географічними ознаками. Користувачі добре знають ці шоу, і вони використовують методи вирішення способів доступу до такого обмеженого вмісту з-за меж США.

Якщо вам потрібна допомога щодо Netflix, ви можете відвідати сторінку довідки Netflix або зателефонувати за допомогою Netflix, тобто. 800-585-8131.

Як дістати американський Netflix з будь-якої точки світу?

На сьогоднішній день ви б зрозуміли чітке уявлення про те, про що йдеться у Netflix USA і чому вона така популярна у всьому світі.

Але чи маєте ви ідею, як отримати доступ до нього з будь-якого іншого регіону?

Ну а якщо ви отримаєте доступ до Netflix з будь-якого іншого регіону, окрім США, ви не зможете знайти вміст, доступний у бібліотеці США, через гео-обмеження.

Перші ідеї, які з’являться у вас на думці, – це спробувати проксі-сервіс або безкоштовну VPN!

Але зачекайте! Це більше не працюватиме, а помилка “Netflix VPN не працює”!

Ці дні давно минули, коли розблокування Netflix через проксі-сервери та безкоштовні VPN було можливим. Netflix помітив це рішення і придумав потужну службу блокування VPN, щоб зупинити подібні шнанігани.

Це означає, що ви більше не можете отримати доступ до бібліотеки Netflix US?

Немає! Ви можете обійти гео обмеження дуже легко, але лише за допомогою висококласного постачальника VPN. Це тому, що високоякісний постачальник VPN добре зашифрує ваш трафік і ідеально замаскує ваш IP-адресу, не маючи ніяких витоків DNS.

Хороший VPN необхідний, оскільки анонімність має велике значення, і цього неможливо досягти за допомогою безкоштовних VPN-сервісів та проксі-сайтів. Виберіть надійну службу VPN та без будь-яких клопотів перейдіть до бібліотеки Netflix US.

Ось кілька постачальників VPN, які ви можете використовувати для доступу до Netflix (випробувано)

 1. NordVPN Neflix
 2. PureVPN
 3. ExpressVPN для Netflix
 4. SurfShark
 5. CyberGhost

Я особисто намагався отримати доступ до бібліотеки Netflix у США з усіма цими постачальниками VPN, і можу запевнити, що вони працюють прекрасно. Для отримання більш детальної інформації про постачальників VPN ви можете відвідати найкращий блог VPN для Netflix і переконатися в цьому. Я надав усі деталі разом із результатами швидкості.

Процедуру отримання американського Netflix з будь-якої точки світу просто виконайте наступні кроки:

 1. Зареєструйтесь / Підпишіться на будь-якого провайдера VPN, згаданого вище.
 2. Завантажте і VPN-клієнт або розширення браузера на своєму пристрої
 3. Відкрийте клієнт PVN та увійдіть у свій обліковий запис за допомогою облікових даних, які ви зареєстрували.
 4. Підключіться до будь-якого місця розташування сервера США.
 5. Відкрийте веб-переглядач і відкрийте Netflix.
 6. Шукайте будь-яку назву вмісту, яка недоступна у вашому регіоні, наприклад Пенні жахлива.

Там ви маєте доступ до повної бібліотеки Netflix US, насолоджуйтесь!

Плани Netflix

Багато людей критикують той факт, що за користування Netflix у вас є абонентська плата, і деякі з них не розуміють, чому. Я натрапив на теми, які стверджують, що торренти краще, ніж Netflix, але, схоже, ці люди не знають чарівності та якості вмісту, присутнього в Netflix.

Netflix стягує прийнятну ціну, а якість вмісту та швидкість потоку дивовижні. Більше того, немає ніяких прихованих зборів або додаткової плати за використання функцій. Пакети є досить зрозумілими, щоб зрозуміти, оскільки всі пакунки мають свої перелічені функції відповідно.

Ось розбивка планів Netflix для різних регіонів:

Область Основний пакет Стандартний пакет Преміум-пакет
Сполучені Штати 7,99 дол. США 10,99 дол. США 13,99 дол. США
Об’єднане Королівство 5,99 фунтів стерлінгів 7,99 фунтів стерлінгів 9,99 фунтів стерлінгів
Канада CA 9,99 дол CA 13,99 дол 16,99 доларів США

Скільки коштує Netflix у США?

Ціна планів Netflix з їхніми особливостями є наступною:

Особливість Основні Стандартний Преміум
Щомісячна ціна 7,99 дол. США 10,99 дол. США 13,99 дол. США
Доступний HD Немає Так Так
Доступний ультра HD Немає Немає Так
Екрани, на яких можна дивитися одночасно 1 2 4
Дивіться на своєму ноутбуці, телевізорі, телефоні та планшеті Так Так Так
Необмежена кількість фільмів і телепередач Так Так Так
Скасувати будь-коли Так Так Так
Перший місяць безкоштовний Так Так Так

Netflix пропонує розумну ціну для всіх користувачів, і саме тому багато користувачів вибирають цю послугу.

Як отримати Netflix US у Великобританії?

Бібліотека Netflix Великобританії сама по собі є дуже хорошою, але вона не є конкурентоспроможною для бібліотеки Netflix у США. Доступ до США Netflix з Великобританії не є особливим клопотом, і це легко зробити через VPN.

Просто підпишіться на постачальника VPN, завантажте його клієнтський додаток та встановіть його на свій пристрій. Відкрийте додаток після встановлення та увійдіть у свій обліковий запис, використовуючи ідентифікатор та пароль, надані постачальником послуг.

Підключіться до сервера США зі списку пропонованих серверів та відкрийте веб-браузер. Перейдіть на Netflix.com та увійдіть у свій обліковий запис. Ви побачите там усі американські назви Netflix, і ви зможете пропарити будь-яке з них, якщо ви використовуєте хороший сервіс VPN.

Останні фільми та телешоу в Netflix, США

Ось кілька останніх та сучасних фільмів та телевізійних програм, що з’являються у мережі Netflix USA, якими ви можете насолоджуватися в США:

 1. Просто десерти Зумбо
 2. Brotherhood of Blades II: Infernal Field Battle
 3. Міцні Міки з Джеффом Россом & Дейв Аттелл
 4. Операція Червоне море
 5. Гарольд і Лілліан: Голлівудська історія кохання

Топ-11 фільмів і шоу, які можна переглянути зараз на Netflix

Насолоджуйтесь переглядом фільмів та телепередач Netflix США та підтримуйте свою розважальну гру:

 1. Minecraft: Режим історії
 2. Корона
 3. Екс Махіна
 4. Ненаситна
 5. Дитина
 6. Перемикач принцеси
 7. My Little Pony Friendship is Magic: Найкращий подарунок колись у Netflix США
 8. iZombie
 9. Поцілунок Будки
 10. Дика дика країна
 11. Зошит смерті

Висновок

Манія Netflix захопила світ штормом, і чому б цього не сталося, він має найкращий вміст для розважальних шаленств та високоякісного потокового сервісу. Ви натрапите на людей, які запитують способи доступу до бібліотеки Netflix US, оскільки вміст завжди новий у Netflix USA. Ось чому користувачі вирішили використовувати Netflix USA VPN.

У Netflix США фільми недоступні за межами регіону, і це те, що інших вважає трохи заважаючими бути чесними. Користувачі хочуть дивитися найкращий доступний вміст в Інтернеті і знаючи той факт, що вони не можуть отримати доступ до бібліотеки США, тому багато користувачів вибирають VPN.