GAIA Kodi Addon to rozwidlenie słynnego dodatku Bubbles Kodi, mającego prawie takie same funkcje, ale jakość jest oczywiście poprawiona. GAIA Kodi to świetny dodatek do strumieniowego przesyłania filmów i programów telewizyjnych w wysokiej rozdzielczości.

Interfejs dodatków jest całkiem przyzwoity i przyjazny dla użytkownika oraz ma szybkie łącza strumieniowe, które działają idealnie w przeciwieństwie do wielu innych dodatków.

Należy jednak pamiętać, że ochrona Twojej obecności w Internecie powinna być Twoim pierwszym priorytetem podczas przesyłania strumieniowego online. Dlatego zawsze polecam użytkownikom Kodi korzystanie z VPN z Kodi, który oferuje wysokiej klasy szyfrowanie. Kolejną korzyścią z VPN jest to, że będziesz mógł przesyłać strumieniowo treści z ograniczeniami geograficznymi i ominąć ograniczanie przepustowości ISP.

Oto zalecani dostawcy VPN dla użytkowników Kodi:

Ekskluzywne oferty specjalne KodiVPN.co 2019
PureVPN

 10,95 USD 1,32 USD miesięcznie

Skorzystaj z tej oferty

surfshark

 11,95 USD 1,99 USD na miesiąc

Skorzystaj z tej oferty (3 miesiące za darmo)

Ivacy

 9,95 USD 2,75 USD miesięcznie

Skorzystaj z tej oferty

Repozytorium dodatków GAIA Kodi

Dodatek GAIA Kodi jest dostępny poprzez własne „repozytorium GAIA”.

Kolejną wielką zaletą dodatku GAIA Kodi jest to, że ma on swoją oficjalną stronę internetową: https://gaiakodi.com/. Możesz znaleźć ważne informacje i szczegóły dotyczące tego dodatku, a także łącza do jego repozytorium.

Jak zainstalować GAIA Kodi Addon na Kodi Leia i Krypton

 1. otwarty Kodi
 2. Kliknij na Ustawienia Ikona > otwarty Menedżer plików > Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło > Kliknij tam, gdzie jest napisane Żaden i otworzy się okno dialogowe.
 3. Wpisz to URL na polu http://repo.gaiakodi.com > Kliknij dobrze
 4. Teraz nazwij to źródło jako „GAIA” > Kliknij dobrze
 5. Wróć do menu głównego i kliknij Dodatki patka > Teraz kliknij Pakiet Instalator Ikona (Pudełko Ikona w lewym górnym rogu)
 6. Kliknij Zainstaluj z pliku zip opcja > Przewiń listę w dół i wybierz GAIA > Kliknij repository.gaia.zip > Poczekaj na powiadomienie
 7. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium opcja > otwarty Repozytorium Gaia 1 > Iść do Dodatki wideo teczka > Kliknij Gaia > Kliknij zainstalować > Poczekaj na powiadomienie
  Як встановити IPVanish на Kodi - 3 різні методи [2020]

Jak zainstalować GAIA Kodi Addon w FireStick

 1. zainstalować Kodi w FireStick.
 2. Iść do Opcje programistyczne > Włącz debugowanie ADB i aplikacje z nieznanych źródeł.
 3. Teraz zapoznaj się z procedurą instalacji omówioną powyżej, ponieważ będzie ona taka sama w przypadku instalowania tego dodatku w FireStick.

Pobierz GAIA Kodi Addon

 1. Pobierz plik ZIP Kod GAIA
 2. Otwórz Kodi > Kliknij Dodatki
 3. Kliknij na Pudełko Ikona (dodatkowa przeglądarka)
 4. Wybierz Zainstaluj z pliku zip opcja > Przeglądaj system i otwórz pobrany plik zip > Poczekaj na powiadomienie
 5. Wybierz Zainstaluj z repozytorium opcja
 6. Iść do Repozytorium Gaia 1 > otwarty Dodatki wideo teczka
 7. Wybierz Gaia > Kliknij zainstalować > Poczekaj na powiadomienie

GAIA Kodi nie działa Błędy i poprawki

Oto niektóre typowe błędy Kodi, które mogą wystąpić podczas korzystania z dodatku GAIA Kodi:

Sprawdź błąd dziennika

Błąd dziennika sprawdzania zwykle pojawia się, gdy coś jest nie tak z dodatkiem. Problem może dotyczyć pamięci podręcznej dodatku lub brakujących plików wymaganych do uruchomienia dodatku.

Naprawić

Możesz naprawić ten błąd, czyszcząc pamięć podręczną Kodi i dane zaplecza. Jeśli nie masz o tym pojęcia, zapoznaj się z naszym przewodnikiem „Jak wyczyścić / usunąć pamięć podręczną wideo w Kodi”.

Brak dostępnych strumieni

Czasami, gdy próbujesz przesłać strumieniowo określony tytuł treści, ten błąd może się pojawić. Przyczyną błędu braku dostępnych strumieni jest to, że skrobaki dodatków nie są w stanie pobrać linków od dostawców. Dzieje się tak, gdy masz przeciążoną pamięć podręczną lub twój dodatek jest nieaktualny.

Naprawić

Wyczyść pamięć podręczną Kodi, a następnie spróbuj ponownie przesyłać strumieniowo, ponieważ zwykle rozwiązuje to problem.

Jeśli jednak problem będzie się powtarzał, spróbuj zaktualizować dodatek. Więcej informacji na temat rozwiązań tego błędu można znaleźć w naszym „Jak naprawić Kodi No Stream Available Guide”.

  Jak zaktualizować Kodi 17.6 na FireStick, Android Box, Ipad i więcej

Ostatnie słowa

GAIA Kodi to wspaniały dodatek Kodi dla wszystkich wielbicieli, ponieważ pozwala im przesyłać strumieniowo ulubione filmy i programy telewizyjne w jakości HD. Bardzo niewiele dodatków Kodi oferuje strumieniowanie wysokiej jakości za pomocą jednego kliknięcia.

Osobiście wypróbowałem ten dodatek i uznałem go za dość interesujący, ponieważ nie spotkałem żadnych opóźnień podczas przesyłania strumieniowego. Dodatek działa płynnie, bez błędów i awarii i nie spowalnia systemu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me