GAIA Kodi Addon to rozwidlenie słynnego dodatku Bubbles Kodi, mającego prawie takie same funkcje, ale jakość jest oczywiście poprawiona. GAIA Kodi to świetny dodatek do strumieniowego przesyłania filmów i programów telewizyjnych w wysokiej rozdzielczości.

Interfejs dodatków jest całkiem przyzwoity i przyjazny dla użytkownika oraz ma szybkie łącza strumieniowe, które działają idealnie w przeciwieństwie do wielu innych dodatków.

Należy jednak pamiętać, że ochrona Twojej obecności w Internecie powinna być Twoim pierwszym priorytetem podczas przesyłania strumieniowego online. Dlatego zawsze polecam użytkownikom Kodi korzystanie z VPN z Kodi, który oferuje wysokiej klasy szyfrowanie. Kolejną korzyścią z VPN jest to, że będziesz mógł przesyłać strumieniowo treści z ograniczeniami geograficznymi i ominąć ograniczanie przepustowości ISP.

Oto zalecani dostawcy VPN dla użytkowników Kodi:

Ekskluzywne oferty specjalne KodiVPN.co 2023
PureVPN

 10,95 USD 1,32 USD miesięcznie

Skorzystaj z tej oferty

surfshark

 11,95 USD 1,99 USD na miesiąc

Skorzystaj z tej oferty (3 miesiące za darmo)

Ivacy

 9,95 USD 2,75 USD miesięcznie

Skorzystaj z tej oferty

Contents

Repozytorium dodatków GAIA Kodi

Dodatek GAIA Kodi jest dostępny poprzez własne „repozytorium GAIA”.

Kolejną wielką zaletą dodatku GAIA Kodi jest to, że ma on swoją oficjalną stronę internetową: https://gaiakodi.com/. Możesz znaleźć ważne informacje i szczegóły dotyczące tego dodatku, a także łącza do jego repozytorium.

Jak zainstalować GAIA Kodi Addon na Kodi Leia i Krypton

 1. otwarty Kodi
 2. Kliknij na Ustawienia Ikona > otwarty Menedżer plików > Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło > Kliknij tam, gdzie jest napisane Żaden i otworzy się okno dialogowe.
 3. Wpisz to URL na polu http://repo.gaiakodi.com > Kliknij dobrze
 4. Teraz nazwij to źródło jako „GAIA” > Kliknij dobrze
 5. Wróć do menu głównego i kliknij Dodatki patka > Teraz kliknij Pakiet Instalator Ikona (Pudełko Ikona w lewym górnym rogu)
 6. Kliknij Zainstaluj z pliku zip opcja > Przewiń listę w dół i wybierz GAIA > Kliknij repository.gaia.zip > Poczekaj na powiadomienie
 7. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium opcja > otwarty Repozytorium Gaia 1 > Iść do Dodatki wideo teczka > Kliknij Gaia > Kliknij zainstalować > Poczekaj na powiadomienie

Jak zainstalować GAIA Kodi Addon w FireStick

 1. zainstalować Kodi w FireStick.
 2. Iść do Opcje programistyczne > Włącz debugowanie ADB i aplikacje z nieznanych źródeł.
 3. Teraz zapoznaj się z procedurą instalacji omówioną powyżej, ponieważ będzie ona taka sama w przypadku instalowania tego dodatku w FireStick.

Pobierz GAIA Kodi Addon

 1. Pobierz plik ZIP Kod GAIA
 2. Otwórz Kodi > Kliknij Dodatki
 3. Kliknij na Pudełko Ikona (dodatkowa przeglądarka)
 4. Wybierz Zainstaluj z pliku zip opcja > Przeglądaj system i otwórz pobrany plik zip > Poczekaj na powiadomienie
 5. Wybierz Zainstaluj z repozytorium opcja
 6. Iść do Repozytorium Gaia 1 > otwarty Dodatki wideo teczka
 7. Wybierz Gaia > Kliknij zainstalować > Poczekaj na powiadomienie

GAIA Kodi nie działa Błędy i poprawki

Oto niektóre typowe błędy Kodi, które mogą wystąpić podczas korzystania z dodatku GAIA Kodi:

Sprawdź błąd dziennika

Błąd dziennika sprawdzania zwykle pojawia się, gdy coś jest nie tak z dodatkiem. Problem może dotyczyć pamięci podręcznej dodatku lub brakujących plików wymaganych do uruchomienia dodatku.

Naprawić

Możesz naprawić ten błąd, czyszcząc pamięć podręczną Kodi i dane zaplecza. Jeśli nie masz o tym pojęcia, zapoznaj się z naszym przewodnikiem „Jak wyczyścić / usunąć pamięć podręczną wideo w Kodi”.

Brak dostępnych strumieni

Czasami, gdy próbujesz przesłać strumieniowo określony tytuł treści, ten błąd może się pojawić. Przyczyną błędu braku dostępnych strumieni jest to, że skrobaki dodatków nie są w stanie pobrać linków od dostawców. Dzieje się tak, gdy masz przeciążoną pamięć podręczną lub twój dodatek jest nieaktualny.

Naprawić

Wyczyść pamięć podręczną Kodi, a następnie spróbuj ponownie przesyłać strumieniowo, ponieważ zwykle rozwiązuje to problem.

Jeśli jednak problem będzie się powtarzał, spróbuj zaktualizować dodatek. Więcej informacji na temat rozwiązań tego błędu można znaleźć w naszym „Jak naprawić Kodi No Stream Available Guide”.

Ostatnie słowa

GAIA Kodi to wspaniały dodatek Kodi dla wszystkich wielbicieli, ponieważ pozwala im przesyłać strumieniowo ulubione filmy i programy telewizyjne w jakości HD. Bardzo niewiele dodatków Kodi oferuje strumieniowanie wysokiej jakości za pomocą jednego kliknięcia.

Osobiście wypróbowałem ten dodatek i uznałem go za dość interesujący, ponieważ nie spotkałem żadnych opóźnień podczas przesyłania strumieniowego. Dodatek działa płynnie, bez błędów i awarii i nie spowalnia systemu.