Repozytorium Maverick jest dobrze znane, ponieważ hostuje własny dodatek Maverick TV Kodi i wiele popularnych dodatków Kodi, takich jak Sports Devil, Joker Sports, Cartoon Network, Gen-X itp. To repozytorium można łatwo pobrać i zainstalować na Kodi bez konieczności wszelkie problemy. Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak zainstalować Maverick Repository na Kodi.

Contents

Recenzja repozytorium Maverick Kodi

Repozytorium Maverick zyskało popularność dzięki swojemu dodatkowi Maverick. Ma jednak wiele innych głównych dodatków Kodi. To repozytorium było wcześniej znane jako Joker TV i było dość popularne.

Joker zmienił nazwę na Maverick, a Maverick Repository stało się znaczącą nazwą w społeczności Kodi. Repozytorium Maverick ma dodatki spełniające potrzeby wszystkich użytkowników w zakresie przesyłania strumieniowego.

Jak zainstalować repozytorium Maverick na Kodi krypton 17.6 i nowszych

Wykonaj następujące kroki, aby zainstalować Maverick Repository w Kodi Krypton wersja 17.6:

 1. otwarty Kodi > Kliknij Ikona ustawień > dolizać Menedżer plików.Jak zainstalować repozytorium Maverick na Kodi krypton 17.6
 2. Podwójne kliknięcie Dodaj źródło > Otworzy się okno dialogowe z paskiem adresu i polem nazwy > Kliknij > i wpisz ten adres URL w pasku adresu „http://mavericktv.net/mavrepo > Kliknij Dobrze > Nazwij to źródło multimediów jako „Politycznie niezależny> Kliknij dobrze > Kliknij dobrze ponownie, aby zamknąć okno dialogowe.Jak skonfigurować repozytorium Maverick na Kodi krypton 17.6
 3. Wrócić do Menu główne > Kliknij na Dodatki patka > Kliknij na ikona instalatora pakietu (Box) z lewego górnego rogu.jak zainstalować repozytorium Maverick na Kodi Jarvis
 4. Wybierz Zainstaluj z pliku zip > Kliknij Politycznie niezależny > Wybierz maverickrepo-3.5.zip > poczekaj na powiadomienie.

zainstaluj maverick kodi repo z pliku zip

Jak zainstalować repozytorium Maverick na kodi jarvis 16 i niższych

 1. otwarty Kodi Jarvis V16.
 2. Kliknij System > Kliknij Menedżer plików.
 3. Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło.
 4. Kliknij <Żaden> i wpisz to URL http://mavericktv.net/mavrepo > Kliknij Gotowe > Nazwij ten link do źródła mediów jako Politycznie niezależny > Kliknij Gotowe > Kliknij
 5. Wróć do Kodi Home Ekran > Kliknij System > Kliknij Dodatki.
 6. Wybierz Zainstaluj z pliku zip opcja > Wybierz Politycznie niezależny > Kliknij maverickrepo-3.5.zip.

Jak zainstalować repozytorium Maverick na FireStick Kodi

Instalacja repozytorium Maverick w FireStick nie różni się tak jak na innym urządzeniu. Po pierwsze, musisz zainstalować Kodi na urządzeniu Fire Stick. Następnie umożliwisz instalację usług stron trzecich na twoim urządzeniu.

Iść do Opcje programistyczne z menu i włącz debugowanie ADB i aplikacje z nieznanych źródeł.

Następnie możesz łatwo zainstalować repozytorium Maverick na swoim urządzeniu FireStick i cieszyć się wszystkimi świetnymi dodatkami, które oferuje to repozytorium na swoim urządzeniu FireStick.

Dodatki Maverick Kodi

Oto lista wszystkich najlepszych dodatków Kodi zawartych w repozytorium:

 1. Joker Sports
 2. Maverick TV
 3. SportsDevil
 4. Magiczny smok
 5. Gen-X
 6. ITV
 7. W Flix
 8. Cartoon Network
 9. LiveStreams Pro
 10. Youtube

FAQ Repozytorium Maverick

Oto kilka najczęściej zadawanych pytań przez użytkowników Kodi dotyczących repozytorium Maverick:

 Maverick Repo nie działa

Jeśli masz problemy z dostępem lub instalowaniem dodatku, powinieneś natychmiast sprawdzić, czy źródłowy adres URL dodany w Menedżerze plików jest poprawny, czy nie.

Jeśli wprowadzony źródłowy adres URL jest poprawny, ale repozytorium nadal nie działa, może to oznaczać, że repozytorium przechodzi aktualizację i należy poczekać kilka godzin.

 Maverick TV nie zainstalował zależności

Nie można zainstalować błędu zależności, jeśli repozytorium jest przestarzałe, wygasł źródłowy adres URL lub w repozytorium brakuje niektórych plików. Jeśli napotkasz ten błąd, ponownie pobierz repozytorium i spróbuj zainstalować je ponownie.

Wniosek

Wiele repozytoriów Kodi zyskało popularność, udostępniając zaktualizowane dodatki Kodi, a repozytorium Maverick jest jednym z nich. Jego własny dodatek Maverick Kodi jest także niesamowitym dodatkiem Kodi do strumieniowego przesyłania filmów i programów telewizyjnych w wysokiej jakości.

Jedną rzeczą, której nie robi każde repozytorium, jest przetrwanie w konkurencji branżowej. Wiele świetnych repozytoriów przychodzi i odchodzi, ponieważ wiele z nich nie ma w nich żadnych innowacji ani wyjątkowości. Podczas gdy wielu z nich jest karanych przez władze i zmuszonych jest zaprzestać świadczenia usług.

Najlepszym sposobem korzystania z dodatku lub repozytorium Kodi jest płatna lub bezpłatna sieć VPN dla Kodi w celu zapewnienia prywatności. Zachowaj bezpieczeństwo podczas przesyłania strumieniowego i wybierz najlepszego dostawcę VPN na rynku.