Pastaba: „UFC 225“ baigėsi, tačiau šiais metais „Mcgregor“ ir „Khabib“ įgauna daug jėgų. Khabib Nurmagomedov vs Conor Mcgregor galite tiesiogiai žiūrėti internetu.

UFC vidutinio svorio čempionato varžybos yra eilėje, kai „The Reaper“ dar žinomas kaip Whittakeris gina savo titulą nuo varžovų, kuriuos nugalėjo po to, kai smogė iš piršto į koją. Yoelis Romero. Aštuonkampis užsidegs ir mes garantuojame, kad negalite praleisti progos su kodi sportu.

Galite žiūrėti šį žaidimą tiesiogiai iš bet kur, tiesiog vykdykite šį vadovą norėdami pamatyti, kas kovoja ir kaip stebėti „UFC 225“ tiesiogiai.

kaip žiūrėti UFC 225

„UFC 225“ kovos vieta ir data

Didžiausias kovos veiksmas bus stebimas aštuonkampyje birželio 9 d., Šeštadienį, ir įvykis įvyks Jungtiniame centre, Čikagos Ilinojaus valstijoje. Renginys prasidės 22:00/7:00 ETPT.

„UFC 225“ bilietai

„UFC 225“ bilietai šiuo metu parduodami internetu; griebk savo, kol dar nevėlu. Norėdami nusipirkti bilietus, galite apsilankyti šiose svetainėse arba taip pat galite apsilankyti oficialioje UFC svetainėje dėl bilietų:

  1. „SeatGeek“
  2. Jungtinis centras
  3. Bilietų meistras
  4. „Viagogo“

„UFC 225“ kovos kortelės

„UFC 225“ renginys bus apšviestas, nes vieni populiariausių ir kalbėtų apie kovotojus pramonėje eis į galvą. Pagrindinis „UFC 225“ renginys vyks tarp Roberto Wittakerio, žinomo kaip „Reaperis“ ir „Dievo kareivis“; Yoelis Romero. Paskutinį kartą šie du vidutinio svorio tironai vienas su kitu susidūrė „UFC 213“ ekipoje, o šios kovos laimėtojas buvo „Whittaker“.

ufc 225 pagrindinė kovos korta

Tai buvo epinė kova, nes abu kovotojai iš visų jėgų mušė vienas kitą ir atmetė vienas kito galvą prieš drobę ir aštuonkampį. Tačiau rungtynės baigėsi be jokio KO ir Whittaker laimėjo vieningu žiuri sprendimu. Šį kartą abu šie kovotojai bus labiau susitelkę ir pasirengę vienas kitą atrišti, nes abu turi supratimą apie vienas kito stiprybę ir įgūdžius. Čia pateikiami keli paskutiniojo laiko, kai jie abu susidūrė vienas su kitu, akcentai:

Kitos kovos kortelėje esančios rungtynės taip pat bus linksmos, nes tų kovų kovotojai turi puikių įgūdžių, kurių negalima praleisti. Vienas iš kovos kortų mačų, apie kurį daug kalbėta, yra buvęs pasaulio imtynių sunkaus svorio čempionas; CM punk.

ufc 225 kovos kortelėsPunkas prarado savo karjeros pradžią čia, UFC, ir dabar visas žvilgsnis į jį nukreiptas į klausimą, ar vis dar yra kokių nors veiksmų, susijusių su vamzdžio bomba. Čia yra visa kovų kortelė, skirta vaišinti akis:

ufc 225 ant kodi

UFC 225 kanalai / Oficialus transliuotojų teisių sąrašas

UFC 225 įvykis bus tiesiogiai transliuojamas per kabelį / palydovą šiais kanalais:

Šalis / regionas Transliuotojai
Australija „Fox Sports 3“
Rusija VGTRK
Japonija WOWOW palydovų tinklas
Kanada Kovos tinklas
Brazilija Globo

Kaip žiūrėti „UFC 225 WHITTAKER VS“. „ROMERO 2 Live Online“ be laido

Atsižvelgiant į UFC pranešimą, kad jie uždarė kitą srautinio perdavimo paslaugą ir imsis baudžiamojo persekiojimo kaltinamųjų. Labai patariama naudoti VPN „UFC 225“

CTA

Labai dažnai atsitinka, kad jūs turite žiūrėti žaidimą, tačiau aplink jūsų nėra kabelinės televizijos, tokiais atvejais galite lengvai patekti į šias transliacijos svetaines ir tiesiogiai žiūrėti UFC 225:

1. „PlayStation Vue“

Kaip žiūrėti „UFC 225 WHITTAKER VS“. „ROMERO 2 Live Online“ be laido

„PlayStation Vue“ yra internetinė televizijos paslauga, kurią prieš 3 metus pradėjo kurti „Sony“. Kaip ir bet kuri kita internetinės televizijos paslauga, ji leidžia vartotojams tiesiogiai žiūrėti įvairių globalių kanalų TV transliacijas. „PlayStation Vue“ yra viena iš labiausiai pageidaujamų vaizdo įrašų užsakomųjų paslaugų, ir kodėl gi tai neturėtų būti? Pačios „Sony“ sukurtos programos galime tikėtis geriausios kokybės.

2. UFC.TV

ufc 225, esančiame ufc.tv

UFC.TV yra oficiali UFC paslauga, skirta srautinių tiesioginės „Pay-per-view“ įvykių transliacijai internetu už priimtiną kainą, HD kokybę. Tai iš tiesų yra pats paprasčiausias būdas žiūrėti „UFC 225“ renginį tiesiogiai internetu. Vienas svarbiausių šio pranašumo yra tas, kad vartotojams nereikės spręsti įvykių ar srauto paieškų su daugybe skelbimų ir žemos kokybės srautų..

3. „BT Sports“

„UFC 225“ apie „BT Sports“

„BT Sports“ yra JK transliavimo tinklas, priklausantis „BT“ grupei. „BT Sports“ garsėja savo sporto renginių aprėptimi visame pasaulyje, o geriausia „BT Sports“ yra tai, kad ji taip pat teikia tiesioginį internetinį sporto renginių srautą. Tiesą sakant, daugelis nemokamų internetinių transliacijų svetainių nutraukia „BT“ sporto transliacijas ir teikia jas vartotojams.

Pigiausias būdas žiūrėti „UFC 225 WHITTAKER VS“. ROMERO 2

Visada yra regionų, kuriems bilieto kaina yra mažesnė nei daugelio regionų, nes tuose regionuose auditorija nėra tokia didelė. Norint įtraukti daugiau auditorijos iš tokių regionų, bilietų kaina yra sumažinta. Geriausias dalykas, kurį galite padaryti, norėdami mėgautis pigesniu bilietu, palyginti su jūsų regione siūloma kaina, naudokitės gera VPN paslauga ir prisijunkite prie pigių bilietų siūlančių regionų serverių. Čia pateiktas skirtingų regionų bilietų kainos skirtumas:

UFC PPV kainų palyginimas
Šalis

Kaina

Pigūs PPV per VPN 
Filipinai 17,52 USD (920 piso)

PureVPN

2,48 USD / mėn. (77% nuolaida)

mygtukas (3)

Liuksemburgas 35,40 USD
Pakistanas 34,99 USD
Singapūras 24,99 USD

Kaip žiūrėti „UFC 225 Romero 2“ ir „Whittaker“ nemokamas tiesiogines internetines transliacijas

Ne visi gali sau leisti nusipirkti tiesioginį įvykio srauto leidimą ar susimokėti už tiesioginių srautų prenumeratą, tačiau visada galite nemokamai nemokamai naudotis. Mes turime geriausią jūsų nemokamų srautinių užklausų sprendimą, išbandykite šias internetines srautinio perdavimo svetaines, kad galėtumėte tiesiogiai žiūrėti „UFC 225“ įvykį:

Tik pirmoji eilutė.eu

Kaip žiūrėti „UFC 225 Romero 2“ ir „Whittaker“ nemokamas tiesiogines internetines transliacijas

„First Row Sports“ yra skirta sportui skirta internetinė srautinių transliacijų svetainė, siūlanti tiesioginio srautinio perdavimo nuorodas įvairioms sporto šakoms, tokioms kaip futbolas, regbis, kriketas, kovinės sporto šakos, tokios kaip UFC ir WWE, motosportas ir kt. pirmenybė teikiama vartotojams. Srauto nuorodos, kurias jis iškarpa ir teikia, yra „Sky Sports“, ESPN, „BT Sports“ ir kt. Formos. Todėl jis yra patikimas UFC 225 tiesioginių transliacijų srauto šaltinis..

MMA branduolys

romero vs whittaker ant mma branduolio

Nieko nėra geriau nei tam skirta MMA veiksmo svetainė, kurioje pateikiamas didelis raiškos turinys. „MMA Core“ yra svetainė, kurioje pateikiamos visos naujienos, statistika ir tiesioginiai srautai iš MMA pasaulio. MMA branduolys visame pasaulyje buvo garsus dėl savo paslaugų kokybės ir turinio prieinamumo.

Fight-Live.com

ufc 225 dėl kovos gyvai

„Fight Live“ yra vieno langelio vieta visiems kovos veiksmams, tiesiogiai transliuojamiems iš aukščiausių kovos sporto platformų platformų. Tai teikia tiesioginį srautą UFC, WWE, Bellator, MMA ir Boxing. Prieš transliaciją lankytojai gali lengvai stebėti kovos kortas ir laiką svetainėje.

Kaip žiūrėti „UFC 225“ „Kodi Krypton 17.6“ ar žemesnėje dalyje be laido

  1. Atviras Kodi > Spustelėkite Nustatymai > Atviras Failų tvarkyklė.kaip žiūrėti ufc 225 ant kodi
  2. Spustelėkite Pridėti šaltinį > Spustelėkite Nė vienas > Įveskite šį URL: http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Spustelėkite Gerai > Pavadinkite šį URL kaip Viršenybė > Spustelėkite Gerai > Spustelėkite Gerai vėl.kaip žiūrėti „UFC 225“ apie 17.6 ar naujesnės versijos „Kodi krypton“ versiją
  3. Grįžimas į Kodi Pradinis ekranas > Atviras Priedai Meniu > Spustelėkite langelio piktograma > Paspaudimas Įdiekite iš ZIP failo.ufc 225 kodi
  4. Pasirinkite Viršenybė > Spustelėkite repository.supremacy-x.x > Pasirinkite repository.supremacy-x.x.zip > Palaukite pranešimo.ufc 225 kodi saugykla
  5. Spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Spustelėkite Viršenybė > Atviras Vaizdo įrašų priedai aplankas.ufc 225 kodi addon
  6. Pasirinkite Planetos MMA  > Pataikė Diegti > Laukti Priedas įjungtas pranešimas.

ufc 225 kodi vadovas

Baigiamieji žodžiai

„UFC 225“ tikrai bus pramogų naktis, nes visi konkurentai veiksmą nuves į „Aštuonkampį“. Visas pasaulis turi žvilgsnį į renginį, todėl geriau paskubėkite ir užsidėkite, norėdami pamatyti įvykį gyvai. Šiame vadove yra išsami visos reikalingos informacijos, kad galėtumėte žinoti, kaip žiūrėti „UFC 225“, išsami informacija.