Podpora viacerých platforiem Kodi je jedným z mnohých dôvodov, prečo je tento softvér tak populárny medzi online streamermi a nožnicami. Túto univerzálnosť ocenia mnohí technici, pretože je to dosť zriedkavé vidieť. Mac je špičkovým operačným systémom, ktorý ľudia preferujú kvôli jeho úžasným funkciám.

Po operačnom systéme Microsoft Windows je Mac najpoužívanejším stolovým operačným systémom na svete. Mnohí používatelia dávajú prednosť MacOS pre ich osobné použitie, pretože jeho ohromujúce GUI a jeho pôsobivé funkcie. Kodi for Mac je niečo, čo by používatelia počítačov Mac chceli.

Predstavte si spojenie jedného z najlepších operačných systémov s jedným z najlepších softvérov online streamingu; MacOS a Kodi!

Znie to skvele, správne?

Je to skutočne úžasný zážitok, mať Kodi pre Mac OS kvôli funkčnosti a funkciám. Je to lepšia voľba pre používateľov, ktorí dávajú prednosť pohodlnosti a prepojeniu svojich mobilných a stolných zariadení. Rozhranie a kvalita zobrazenia knihy Mac sú oceňované na celom svete a nie je o tom druhá myšlienka. Online streamy uprednostňujú sledovanie filmov a televíznych relácií v HD rozlíšení, ktoré je možné s aplikáciou Kodi pre Mac.

Po druhé, použitie škodlivých kódov a vírusov v systéme MacOS nie je také zaujímavé. Streamovanie online môže byť niekedy riskantným úsilím a mnohí používatelia sa ho kvôli dôsledkom zdržia. Používatelia počítačov Mac sa však nemusia starať o také problémy, ako je Mac, ktorý je jedným z najbezpečnejších operačných systémov, ktoré majú používať.

Ďalšou skvelou vecou pre Mac, ktorá ju odlišuje od iných operačných systémov ako Windows a Android, je stabilita. Aplikácie v počítačoch Mac sa nezrútia ako v iných operačných systémoch. Pády súborov alebo aplikácií sú niečo, s čím používateľ MacOS nie je predstavený a vďaka čomu je tento OS lepší ako ostatní.

Takže v porovnávacom meradle môže byť online streaming s Mac OS lepšou možnosťou ako ostatní!

Contents

Je Kodi bezpečný pre Mac?

Naozaj! Ako už bolo spomenuté, samotný MacOS je veľmi bezpečný, pretože do systému sa nemôžu dostať žiadne škodlivé kódy ani vírusy, čo je jedným z jeho USP. Navyše, ak používateľ používa oficiálne doplnky Kodi, neexistuje riziko, že na rozdiel od ostatných používateľov operačného systému prepadnú na akýkoľvek druh vírusu.

Problémy s bezpečnosťou vyvstávajú, keď sa používatelia rozhodnú pre doplnky Kodi tretích strán, ktoré majú vo svojich úložiskách spywarové a malwarové chyby. Nie je potrebné, aby mal každý doplnok Kodi tretej strany vo svojom úložisku niečo podozrivé. Tak veľa prípadov sa nezaznamenalo, ale nedávno sa zistilo, že len málo doplnkov Kodi je infekčných.

Napriek tomu sa môžete tešiť z používania ďalších doplnkov Kodi na streamovanie filmov, športu a ešte oveľa viac, bez obáv o bezpečnosť na počítačoch Mac.

Požiadavky pre Mac na nastavenie Kodi na Mac

Nasledujú požiadavky na nastavenie Kodi v systéme Mac OS:

 1. Kodi podporuje procesory x86 aj X64. Zariadenia Mac majú x64 (64-bitové procesory), ktoré podporuje spoločnosť Kodi, a nevyžadujú sa žiadne vylepšenia.
 2. GPU a OpenGL 2.0 sú najmenšie požiadavky na fungovanie Kodi, zariadenia Mac majú lepšie špecifikácie, pokiaľ ide o GPU, a to by vôbec nemal byť problém.
 3. Na rýchle spustenie Kodi vo vašom zariadení je potrebná najmenej 2 GB RAM.
 4. Kodi nevyžaduje veľa miesta na inštaláciu a pokryje by iba 150 MB vášho úložiska.

Ako nainštalovať Kodi 18 Leia na Mac

 1. Prejdite na stránku Kodi.tv na stiahnutie a kliknite na ikonu Kodi download for Mac OS. Stiahnite si do svojho zariadenia inštalačný program (64 bitov).
 2. Otvorte stiahnutý súbor v počítači Mac zo priečinka stiahnutí.
 3. Teraz pretiahnite inštalačný súbor Kodi do priečinka Aplikácie > spustí sa inštalácia aplikácie.
 4. Po dokončení inštalácie otvorte aplikáciu Kodi. (Je pravdepodobné, že sa vám môže zobraziť chyba „nemožno ju otvoriť, pretože je od neidentifikovaného vývojára“, je to preto, že ste nepovolili povolenie na inštaláciu externých aplikácií).
  Ak chcete v počítači Mac povoliť používanie externých aplikácií, kliknite pravým tlačidlom myši na aplikáciu Kodi > Vyberte položku Otvoriť. Existuje aj iný spôsob otvorenia aplikácie, môžete otvoriť Zabezpečenie & Nastavenia ochrany osobných údajov a kliknite na možnosť „Povoliť aplikácie stiahnuté z:“.
 5. Toto je to! Teraz môžete používať Kodi na MacOS a vychutnať si streamovanie všetkého svojho obľúbeného obsahu prostredníctvom svojich úžasných doplnkov.

Uvádzame niektoré z najlepších doplnkov Kodi pre MacOS:

 1. Tubi TV
 2. Popcornflix
 3. Filmy veľkých hviezd
 4. FilmRise
 5. praskanie
 6. WNBC

Toto sú niektoré z najlepších doplnkov, ktoré môžete vyskúšať v aplikácii Kodi pre Mac. Niektoré z nich sú neoficiálnymi doplnkami Kodi, zatiaľ čo iné sú licencovanými oficiálnymi doplnkami Kodi.

Ako nastaviť knižnicu Kodi v systéme Mac OS

Ak chcete aktualizovať svoju knižnicu Mac OS pomocou metadát, postupujte takto:

 1. Otvorené kodi
 2. cvaknutie filmy
 3. vybrať Zadajte sekciu súborov
 4. Kliknite na Pridajte videá voľba
 5. Kliknite na Prehliadať > Teraz otvorte priečinok obsahujúci videá, ktoré chcete odovzdať, a kliknite na tlačidlo OK
 6. Kliknite ešte raz na OK a priečinok sa nahrá.
 7. Vráťte sa do hlavnej ponuky a otvorte sekciu Filmy.
 8. Zobrazí sa okno > Vyberte možnosť Filmy a obsah sa pridá do vašej knižnice.

záver

Teraz by ste určite pochopili, že inštalácia Kodi for Mac nie je vôbec komplexná. Používateľom počítačov Mac odporúčam, aby sa pokúsili použiť Kodi na online streamovanie, pretože má niekoľko vynikajúcich funkcií. Vyššie som spomenul niekoľko najlepších doplnkov Kodi, ktoré môžete použiť na streamovanie všetkých najnovších filmov a televíznych relácií, takže to skúste.

Kodi na MacOS je niečo, čo sa vám bude páčiť, ak ste fanúšikom streamovania, ktorý víta vysoko kvalitný softvér a zariadenia na streamovanie. Skúsil som to osobne a uisťujem vás, že to stojí za to. Ak však čelíte akýmkoľvek geografickým obmedzeniam alebo ak nemôžete nainštalovať doplnok, môžete sa pokúsiť obísť obmedzenia pomocou siete VPN. Mali by ste sa tiež rozhodnúť pre pripojenie VPN počas streamovania online, aby ste ochránili svoje súkromie.