kuidas installida BBC-iplayer-on-kodi

Selles artiklis käsitletakse BBC iPlayer Kodi installimise lihtsaid samme, kuid see sisaldab ka teavet selle kohta, kuidas avada BBC iPlayeri lisandmooduli blokeering Ühendkuningriigis väljaspool Ühendkuningriiki Kodi VPN-iga.

Kodi VPN on kohustuslik kõigil Kodi kasutajatel, kuna see on geograafiliselt piiratud Kodi lisandmoodul ja see ei tööta, kui te ei kasuta Ühendkuningriigi serverit.

Kui olete Briti televisiooni fänn, siis peab BBC iPlayer olema voogesitusteenuse pakkuja. Kodi ametlik BBC iPlayeri lisandmoodul võimaldab teil vaadata, populaarseid saateid, otseüritusi, uudiseid, raadiosaateid, sporti ja palju muud.

BBC iPlayer Kodi hoidla (IPlayer WWW)

“IPlayer WWW” on hoidla, kust saate installida BBC IPlayeri lisandmooduli ja nautida piiramatuid Briti saateid. Te ei pea seda hoidlat käsitsi lisama, kuna see on Kodis juba saadaval.

Kahjuks töötab lisand ainult Ühendkuningriigis. Ehkki sellele lisandmoodulile on juurdepääs Kodi VPN-i abil ja geograafilistest piirangutest möödahiilimiseks – käsitleme seda teemat hiljem.

Kuidas paigaldada BBC iPlayer Kodi Kodi Leidale ja Kryptonile

Siin on juhised, kuidas installida BBC iPlayer Kodi Leia versioonile 18 ja Krypton 17.6 või vanemale. Pange tähele, et allpool nimetatud pildid on tehtud Kodi 17.6 versioonist Krypton.

 1. Pärast Kodi versiooni 17.6 või uuema installimist käivitage tarkvara oma süsteemis ja Valige lisamenüü peamenüüst.kuidas installida bbc iplayer kodi
 2. Klõpsake nuppu ülaltoodud pakendi kujuline sümbol (Addoni brauser).kuidas installida bbc iplayer kodi krüptooni versioonile 17.6 või vanemale
 3. Klõpsake nuppu “Installi hoidlast” valik.kuidas installida bbc iplayer kodi jarvis versioonile 16 või uuemale
 4. Nüüd Valige „Video lisad” valik.BBC iplayeri kodi allalaadimine
 5. Leida “IPlayer WWW” hoidla ja Valige seda.kuidas installida bbc iplayer kodi tulemüürile
 6. Nüüd pärast IPlayeri hoidla valimist Klõpsake nuppu Installi valik.Kuidas vaadata Kodi BBC iPlayeri väljaspool Suurbritanniat
 7. Nüüd oodake teadet “Lisamine on lubatud”.

Kuidas vaadata Kodi BBC iPlayerit USA-s

Kuidas installida BBC iPlayer Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale astmele

BBC IPlayeri installimine Kodi-le ei erine ülaltoodud sammudest eriti. BBC IPlayeri installimiseks Kodi Jarvisse või kõrgemasse on järgmised juhised:

 1. Pärast Kodi versiooni 16 või uuema installimist avage Kodi ja Valige Videod valik.
 2. Klõpsake nuppu Lisandmoodulid valik.
 3. Liikuge lehele Saa rohkem valiku kerimiseks allapoole.
 4. Otsi “IPlayer WWW” hoidla ja siis Valige seda.
 5. Kliki installima valik.
 6. Oodake teatise kaudu kinnitust „Lisand on lubatud”.

BBC IPlayeri lisandmoodul on nüüd installitud ja sellele pääsete juurde, minnes videotele>Lisandmoodulid>IPlayer WWW peamenüüst.

BBC iPlayer Kodi allalaadimine (otsene meetod)

Teisest küljest saate lisandmooduli alla laadida otse Kodi ametlikult veebisaidilt. Järgige lihtsalt neid samme:

 1. Kõigepealt laadige Zodi fail alla Kodi ametlikult veebisaidilt.
 2. Avatud Kodi rakendus teie süsteemis, Valige “Lisa” valik peamenüüst.
 3. Nüüd Klõpsake nuppu ülaltoodud pakendi kuju kastil (Addoni brauser).
 4. Valige Installi alates ZIP-fail, navigeerige sinna, kuhu ZIP-faili alla laadisite, ja installige „Plugin.video.iPlayerwww-3.0.22.zip”
 5. Oodake teadet „Lisand on lubatud”.

Kuidas vaadata Kodi BBC iPlayeri väljaspool Suurbritanniat

Üks võimalus vaadata BBC IPlayerit Kodil välismaal või väljaspool Ühendkuningriiki on Kodi VPN. Suurbritannias asuva VPN-serveri abil saate muuta oma IP-aadressi ja pääseda juurde BBC iPlayeri sisule.

Kuid pidage meeles, et mitte kõik VPN-id ei suuda pakkuda juurdepääsu Kodi BBC IPlayerile. Oluline on valida õige VPN, mis blokeerib BBC iPlayeri väljaspool Suurbritanniat.

Kui otsite VPN-i BBC IPlayeri blokeerimise tühistamiseks väljaspool Ühendkuningriiki, otsige alati VPN-i, mis pakuvad Ühendkuningriigis serverit, tagavad kiire jõudluse ja omavad raha tagasi garantii. Sel moel saate VPN-i testida ja kui see ei ava BBC IPlayeri blokeeringut, saate oma raha tagasi.

BBC IPlayeri blokeeringu tühistamise sammud teie süsteemis

 1. Registreeri oma Kodi jaoks soovitud VPN-i pakkuja.
 2. Laadige alla häälestus ja installige VPN oma süsteemi.
 3. Logi sisse oma kontole.
 4. Minge serveri valikule ja looge ühendus Suurbritannia serveriga.
 5. Nüüd pääsete BBC iPlayeri lisandmoodulile Kodi sisse ja nautige piiramatut voogesitust.

Kuidas vaadata Kodi BBC iPlayerit USA-s

Ärge muretsege, kui elate USA-s ja soovite vaadata Kodi BBC IPlayeri. Kodi BBC IPlayeri vaatamise kord USA-s jääb samaks. VPN-teenuse abil pääsete juurde Kodi BBC IPlayeri lisandmoodulile USA-s või mujal maailmas. Ehkki BBC iPlayeri sisule juurdepääsu saamiseks on ka teisi meetodeid, jääb VPN parimaks lahenduseks Kodi BBC IPlayeri blokeeringu avamiseks väljaspool Ühendkuningriiki.

Veel üks ametliku lisa kasutamise eelis on see, et Briti otsekanalid ja -saated tõmmatakse otse BBC ametlikule veebisaidile. See muudab voo sujuvaks ja te ei pea BBC Ilayer Kodi puhverdamise probleemidega sageli silmitsi seisma.

BBC iPlayer Kodi ei tööta / vead / probleemid

Kontrollige logiviga

Kõige tavalisem viga, millega enamus kasutajaid silmitsi seisab “Lisateabe saamiseks kontrollige logi”. See probleem ilmneb siis, kui proovite pääseda geoplokkide sisule, näiteks BBC IPlayer väljaspool Ühendkuningriiki.

Lahendus

Kõige tõhusam lahendus ülalnimetatud tõrke jaoks on VPN-i kasutamine. Geopiirangu tõttu peab teil pistikprogrammi kasutamiseks olema Ühendkuningriigi IP-asukoht. VPN-teenus pakub võimalust teie asukohta muuta, ühendades Ühendkuningriigi serveriga. IP-asukoha määramisel Ühendkuningriigile eemaldatakse see tõrge mõne minuti jooksul.

Hoidla ühendamine ebaõnnestus

Teine levinum probleem on hoidla ühendamine ebaõnnestunud. See probleem puudutab hoidlas puuduvaid faile või valet installimist.

Lahendus

Selle tõrke vältimiseks kontrollige alati oma Interneti-ühendust. Kui teie Internet ei tööta korralikult või on allalaadimisel häireid, suureneb tõenäosus, et repost puuduvad failid. Selle probleemi lahendamiseks kustutage olemasolev hoidla ja minge värske installimise juurde.

BBC iPlayer Kodi Faqs

Kuidas saada BBC iPlayer oma Kodi Boxi

 1. Installige ja laadige alla Kodi oma Kodi kastidesse.
 2. Avage Kodi rakendus ja järgige ülaltoodud sarnaseid samme, kuidas installida BBC iPlayeri lisandmoodul Krypton 17.6 või madalamale ja Jarvis 16 või uuemale..
 3. Nautige nüüd oma Kodi Boxis oma lemmik Briti live-kanaleid ja saateid.

Kas saate BBC iPlayeri Kodi Amazon Firestickist

BBC iPlayeri lisandmooduli saate ka Amazon Firesticki kohta! BBC iPlayer Kodi pistikprogrammi installimiseks toimige järgmiselt.

 1. Esiteks laadige alla ja installige Kodi Amazon Firesticki.
 2. Avatud Amazonase tuletõrje ja Valige “Süsteem”.
 3. Nüüd leidke „Seaded” menüü suvandid ja Valige seda.
 4. Valige „Arendajate valikud”.
 5. Luba „Rakendused tundmatutest allikatest” ja “ABD silumine”.
 6. Nüüd minge kodumenüüsse ja kirjutage “Kodi” sisse otsinguvõimalus.
 7. Nüüd Avatud Kodi rakendust ja järgige ülaltoodud sarnaseid samme, kuidas installida BBC IPlayeri lisandmoodul Krypton 17.6 või madalamale ja Jarvis 16 või uuemale.

Kas BBC iPlayer on Kodis tasuta

Jah! BBC iPlayer on Kodis täiesti tasuta ja saate nautida piiramatuid Briti live-kanaleid ja saateid. BBC iPlayer Kodi lehel oma lemmiksaate või -filmi vaatamiseks ei pea te kuutasu maksma.

Kui aga elate väljaspool Ühendkuningriiki, on geograafiliste piirangute tõttu VPN-i põhinõue BBC iPlayeri saadetele ja Kodi kanalitele otse pääsemiseks.

Järeldus

BBC IPlayeri lisandmoodul Kodil on üks parimatest iptv kodi lisandmoodulitest kasutajatele, kellele meeldib vaadata Briti live-kanaleid ja näidata. Loodan, et see artikkel aitab teil BBC IPlayer Kodi installimist. Lisaks pakub see vastuseid ka kõigile küsimustele, mis on seotud BBC iPlayer xbmc kasutamisega.

Kui soovite siiski BBC iPlayeri kohta rohkem teada saada, palun mainige allpool oma kommentaare.