Märge: UFC 225 on lõppenud, kuid Mcgregor vs Khabib koguvad sel aastal palju hüpe. Khabib Nurmagomedov vs Conor Mcgregori saate võrgus otseülekandes vaadata.

UFC keskmise kaalu meistrivõistlused on käimas, kui The Reaper aka Whittaker kaitseb oma tiitlit rivaali vastu, kelle ta pärast varvaste ja jalgade vahelist löömist võitis; Yoel Romero. Kaheksanurk põleb ja me kinnitame teile, et te ei saa endale lubada, et kodi spordiga tegelemine otseülekandes vahele jääb.

Saate seda mängu otseülekandes vaadata, ükskõik kus te ka pole, lihtsalt järgige seda juhendit, et näha, kes võitleb ja kuidas vaadata UFC 225 otseülekandes.

kuidas vaadata ufc 225

Contents

UFC 225 Võitluse asukoht ja kuupäev

Lõplikku võitlust näevad kaheksanurksed laupäev, 9. juuni. Üritus toimub Chicago Illinoisi osariigis United Centeris. Üritus algab kell 22:00 ETPT.

UFC 225 piletid

UFC 225 piletid on praegu veebis müügil; haarake oma käest, enne kui on liiga hilja. Piletite ostmiseks võite külastada järgmisi saite või piletite saamiseks külastage ka ametlikku UFC saiti:

  1. SeatGeek
  2. Ühine keskus
  3. Piletimeister
  4. Viagogo

UFC 225 võitluskaardid

UFC 225 üritus süttib, kuna mõned populaarsemad ja räägitud võitlejad tööstuses lähevad pea peale. UFC 225 põhisündmus toimub Robert Wittakeri ehk “Reaperi” ja “Jumala sõduri” vahel; Yoel Romero. Viimati käisid need kaks keskmise raskusega türannit üksteisega näost näkku vaatamas UFC 213 ja selle võidu võitis Whittaker.

ufc 225 peamine võitluskaart

See oli eepiline võitlus, kuna mõlemad võitlejad torkasid üksteisega kogu oma jõu ja põrkasid üksteise pea vastu lõuendit ja kaheksanurka. Matš lõppes siiski ilma ühegi KOta ja Whittaker võitis žürii ühehäälse otsuse. Seekord on mõlemad võitlejad rohkem keskendunud ja valmis teineteisest lahti rebima, kuna neil mõlemal on ettekujutus üksteise tugevusest ja oskustest. Siin on mõned olulisemad sündmused viimati, kui nad mõlemad üksteisega silmitsi seisid:

Ka teised võitluskaardil olevad matšid on meelelahutuslikud, sest nende matšide võitlejad omavad suurepäraseid oskusi, mida te ei saa endale lubada. Üks võitluskaardi matšidest, millest on palju räägitud, on endine maailmamaadluse raskekaalu meister; CM punk.

ufc 225 võitluskaardidPunk on siin UFC-s karjääri alguses kaotuse kaotanud ja nüüd on kõik pilgud talle suunatud, mõtlesin, kas torupommis on veel mõni tegevus alles. Siin on täielik võitluskaart silmade maitsmiseks:

ufc 225 kohta kodi

UFC 225 kanalid / ringhäälinguorganisatsioonide ametlik õiguste loend

UFC 225 sündmust tehakse otseülekandena kaabli / satelliidi kaudu järgmiste kanalite kaudu:

Riik / piirkond Ringhäälinguorganisatsioonid
Austraalia Rebasesport 3
Venemaa VGTRK
Jaapan WOWOW satelliitvõrk
Kanada Fight Network
Brasiilia Globo

Kuidas vaadata UFC 225 WHITTAKER VS. ROMERO 2 Live onlain, ilma kaablita

Arvestades UFC teadet, et nad sulgesid uue voogesitusteenuse ja hakkavad süüdistama infosõrmuseid. UFC 225 jaoks on tungivalt soovitatav kasutada VPN-i

CTA

Väga sageli juhtub, et peate mängu vaatama, kuid teil pole teie ümber ühtegi kaabeltelevisiooni, sellistel juhtudel võite hõlpsalt minna nendele voogesituse saitidele ja vaadata UFC 225 otseülekandes:

1. PlayStation Vue

Kuidas vaadata UFC 225 WHITTAKER VS. ROMERO 2 Live Online ilma kaablita

PlayStation Vue on veebiteenus, mida Sony alustas 3 aastat tagasi. Nagu iga teine ​​Interneti-TV-teenus, võimaldab see kasutajatel vaadata erinevate ülemaailmsete kanalite teleülekandeid otseülekandena. PlayStation Vue on üks eelistatumaid tellitavaid videoid ja miks see ei võiks olla? Sony enda välja töötatud toodete puhul võime oodata parimat kvaliteeti.

2. UFC.TV

ufc 225 saidil ufc.tv

UFC.TV on ametlik UFC-teenus reaalajas Pay-per-view sündmuste voogesitamiseks mõistliku hinnaga HD-kvaliteediga. See on UFC 225 sündmuse võrgus otseülekandena kõige vaevatuim viis. Selle üks olulisemaid eeliseid on see, et kasutajad ei pea silmitsi seisma üritusega või voo otsimisega, kus on palju reklaame ja madala kvaliteediga vooge..

3. BT Sport

ufc 225 saidil BT Sports

BT Sports on Ühendkuningriigis asuv ringhäälinguvõrk, mis kuulub kontsernile BT. BT Sports on tuntud kogu maailmas toimuvate spordiürituste üle ning BT spordi parim on see, et see pakub ka spordiürituste otseülekannet veebis. Tegelikult lõpetavad paljud tasuta võrgus voogesitussaidid BT spordiülekanded ja pakuvad seda kasutajatele edasi.

Odavaim viis UFC 225 WHITTAKER VS vaatamiseks. ROMERO 2

Alati on piirkondi, kus piletihind on paljudest piirkondadest madalam, kuna nendel piirkondadel pole palju vaatajaskonda. Sellistest piirkondadest suurema publiku katmiseks alandatakse piletihinda. Parim asi, mida saate teha odavama pileti saamiseks, võrreldes teie piirkonnas pakutavate hindadega, kasutada head VPN-teenust ja luua ühendus odavate piletite pakkumise piirkondade serveritega. Erinevate piirkondade piletihinnad erinevad järgmiselt:

UFC PPV hinnavõrdlus
Riik

Hind

Odav PPV VPN-i kaudu 
Filipiinid 17,52 dollarit (920 piso)

PureVPN

2,48 dollarit kuus (77% soodsamalt)

nupp (3)

Luksemburg 35,40 dollarit
Pakistan 34,99 dollarit
Singapur 24,99 dollarit

Kuidas vaadata UFC 225 Romero 2 vs Whittaker tasuta otseülekandeid veebis

Kõik ei saa endale lubada sündmuse voogesituse pääsla ostmist ega otseülekannete tellimise eest tasumist, kuid saate seda tasuta kasutada. Meil on teie tasuta voogesituse päringutele täiuslik lahendus, proovige UFC 225 sündmuse reaalajas jälgimiseks järgmisi veebivoogesituse saite:

Esimene rida ainult.eu

Kuidas vaadata UFC 225 Romero 2 vs Whittaker tasuta otseülekandeid veebis

First Row Sports on spordialadele pühendatud veebivoogesituse sait, mis pakub reaalajas voogesituse linke erinevatele spordialadele nagu jalgpall, ragbi, kriket, Combat Sports nagu UFC ja WWE, motosport jne. Saidi kiirus on väga kiire ja sellepärast, seepärast eelistatud kasutajad. Selle sissekantud ja pakutavad voogesituse lingid on Sky Sports, ESPN, BT Sports jne. Seetõttu on see usaldusväärne allikas UFC 225 reaalajas voogesituse jaoks..

MMA tuum

romero vs whittaker mma tuumal

Miski pole parem kui spetsiaalne MMA toimingute veebisait, mis pakub mitmesugust kõrglahutusega sisu. MMA Core on sait, mis pakub kõiki uudiseid, statistikat ja reaalajas vooge MMA-maailmast. MMA tuum on kogu maailmas olnud oma teenuse kvaliteedi ja sisu kättesaadavuse poolest väga tuntud.

Fight-Live.com

ufc 225 võitlusest otseülekandes

Fight Live on universaalne sait kõigile lahingutegevuse otseülekannetele võitlusspordi tööstuse tipptasemel platvormide kaudu. See pakub otseülekandeid UFC, WWE, Bellator, MMA ja Boxing jaoks. Külastajad saavad enne voogesitust hõlpsalt vaadata võitluskaarte koos saidi ajakavaga.

Kuidas vaadata UFC 225 Kodi Krypton 17,6 või madalamal ilma kaablita

  1. Avatud Kodi > Kliki Seadistused > Avatud Failihaldur.kuidas vaadata ufc 225 kohta kodi
  2. Kliki Lisage allikas > Klõpsake nuppu Puudub > Sisestage see URL: http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Klõpsake nuppu Okei > Pange see URL nimeks Ülimus > Klõpsake nuppu Okei > Klõpsake nuppu Okei jälle.kuidas vaadata ufc 225 kodi krüptooni versioonil 17.6 või vanemal
  3. Naase Kodi juurde Avakuva > Avatud Lisandmoodulid menüü > Klõpsake nuppu kastiikoon > Klõps Installige ZIP-failist.ufc 225 kodi
  4. Valige Ülimus > Kliki repository.supremacy-x.x > Valige repository.supremacy-x.x.zip > Oodake teadet.ufc 225 kodi hoidla
  5. Klõpsake nuppu Installi hoidlast > Kliki Ülimus > Avatud Video lisandmoodulid kausta.ufc 225 kodi addon
  6. Valige Planeedi MMA  > Tulemus Installi > Ootama Lisandmoodul on lubatud teatamine.

ufc 225 kodi juhend

Lõppsõnad

UFC 225 saab kindlasti olema meelelahutusöö, sest kõik võistlejad viivad hagi kaheksanurka. Kogu maailm on üritusele silmad ette seadnud, nii et parem kiirustage ja pange end ürituse reaalajas nägemiseks üles. Selles juhendis on täielikud üksikasjad kogu vajaliku teabe kohta, et saaksite teada, kuidas UFC 225 vaadata.