Not: UFC 223 sona erdi, ancak Mcgregor vs Khabib bu yıl çok fazla hype kazanıyor. Mcgregor – Khabib maçını canlı olarak izleyebilirsiniz..

UFC 223, sektördeki en popüler karma dövüş sanatları turnuvasında nihai heyecan verici sürüş ve dünyanın en iyi titanları arasında bir çatışma ile UFC hayranlarını şaşırtmaya hazırlanıyor. Tüm adrenalin pompalamasıyla, UFC hayranları en sevdikleri savaşçıların Octagon’da savaştığını izliyor.

Peki ama UFC 223 maçlarını Kodi’den online izlemenin daha iyi bir yolu var? Basitçe yok. Hepsini yakalayabilirsin UFC 223 Maçları Kodi Spor’da Canlı Online. Kodi’de kablo olmadan ufc 223’ü ne kadar kolay izleyebileceğinize şaşıracaksınız. Öyleyse öğrenmek için okumaya devam edin. Ama daha ileri gitmeden önce, Khabib’in Holloway’a karşı savaş öncesi Basın Konferansı verildi.

Kablo olmadan Kodi Ücretsiz Canlı Online UFC 223 izlemek nasıl

İnternette UFC 211 etkinliğini canlı yayınlamanın başka, daha basit ve uygun maliyetli yolları da var. Canlı akış için bir kimlik veya şifre gerektirmediğinden, bu yöntem yasa dışı gelebilir. İnternet böyle bir UFC 211 Kodi eklentileri ile doludur, ancak kötü bağlantılar ile taşanlardan kötü bağlantılar olmadan tamamen çalışan bir eklentiyi ayırmak gerçek bir dahi gerektirir..

UFC 211 için güvenilir ve tamamen işlevsel olabilecek çeşitli Kodi eklentilerini inceledikten sonra, UFC 223’ü canlı olarak izleyebileceğiniz kanallarıyla birlikte UFC 223 Kodi eklentileri için en iyi 3 kodi eklentisini çıkardık..

Aşağıda, Canlı UFC 223’ü Yayınlamak için Coğrafi Sınırlı Kodi Eklentileri yer almaktadır.

 1. DAZN
 2. SportsDevil (Kodi’ye yükle)
 3. PROSPORT

CTA UFC

ProSport Kodi Addon Kullanarak Kodi’de UFC 223 Fight Nasıl İzlenir

ProSport Kodi eklentisi SuperRepo deposundan kurulabilir. Kodi’de UFC 223’ü izlemek için eklentiyi yüklemek için verilen adımları izleyin.

 1. Yükle SuperRepo deposu
 2. itibaren Kodi ana ekranı, ayarlara git (dişli çark simgesi)
 3. Tıklamak Dosya Yöneticisi
 4. Tıklamak İki kez Kaynak Ekle (Sol Taraf)
 5. “AltındaYolları girin veya medya konumlarına göz atın”Tam adresi girin: http://srp.nu
 6. Bu medya kaynağının adını şu şekilde girin: Süper Repo
 7. Adresine git Eklenti
 8. Tıklamak Eklentilerim
 9. Tıkla üç nokta (..) tepede
 10. Yükleme yöntemini seçin Sıkıştırılmış dosya
 11. Bulmak SuperRepo klasörü ve üzerine tıkla
 12. Tıkla Kodi sürümü (ör. Jarvis, Krypton) var
 13. seçmek Depoları
 14. Tıklamak superrepo
 15. Zip dosyasına tıklayın: superrepo.kodi.krypton.repositories-x.x.xx.zip (x, zaman içinde değişebilen bir sürüm numarası anlamına gelir)
 16. ProSport şimdi kuruldu

Kodi Kripton Sürüm 17.6 ve Altında Khabib vs Holloway Nasıl İzlenir

 1. Kodi’yi başlat
 2. Tıklamak Eklenti
 3. Şimdi tıklayın Paket yükleyici sol üst köşedeki (kutu) simgesi
 4. Oradan seçin Depodan Yükle
 5. Tıklamak Video Eklentileri
 6. DAZN bul eklentiler listesinden tıklayın ve tıklayın
 7. Yükle’yi seçin ve bekleyin Eklenti Açılır pencere bildirimi
 8. Geri dön ana ekran
 9. Eklentileri tıklayın, ardından Video Eklentileri’ni seçin ve DAZN’i seçin
 10. Eklentiye giriş yapın ve Kodi üzerinde Joshua vs Parker ücretsiz izle

Verilen eklenti, coğrafi olarak kısıtlanmış bir eklenti olduğundan yalnızca birkaç ülkede çalışır, bu nedenle Kodi VPN’yi ayarladığınızdan emin olmanız gerekir.

UFC Fight Pass Kullanarak Kodi’de UFC 223 ile Yasal Olarak Mücadele Nasıl İzlenir

Tüm UFC 223 maçlarını resmi bir kaynak, yani UFC Fight Pass eklentisi aracılığıyla yakalayabilirsiniz. Ufc için bu yasal Kodi eklentisi, zaten UFC markasının aboneleri olan internet kullanıcıları içindir. Bu şekilde, UFC kullanıcıları yasal olarak UFC dövüşlerini canlı yayınlayabilir.

UFC Fight Pass Kodi eklentisini yüklemeye başlamadan önce, Portse’nin deposunu cihazınıza indirmeniz gerekir ve buradan doğrudan Kodi cihazınıza bağlayabilirsiniz. Kodi’ye UFC Fight Pass’ı yüklemek için, aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir:

 1. Kodi’yi başlat > Eklentileri tıklayın > Sol üst tarafa yerleştirilmiş küçük kutu simgesini tıklayın > Zip dosyasından yükle > Kuruluma başlamadan önce indirdiğiniz zip dosyasında gezinin > Eklenti etkinleştirilene kadar bekleyin.kodi ufc fight pass nasıl kurulur
 2. Depodan yükle > Portse’nun Eklenti Deposu > Video Eklentileri > UFC Dövüş Kartı > Yüklemek.ufc dövüş kartı nasıl eklenir
 3. Eklenti yüklenene kadar bekleyin.yasal olarak kodi üzerinde ufc 211 izlemek nasıl
 4. Eklentiyi açmak için Ana Ekran’a gidin > Ayriyeten > Video Eklentisi > UFC Dövüş Kartı > Kimlik ve Parola Girin > Zevk almak!

UFC Fight Pass Addon’un Engellemesi Nasıl Kaldırılır ve VPN Kullanarak UFC 211 Nasıl İzlenir

Etkinliğin büyük popülaritesine rağmen, UFC PPV yalnızca belirli ülkelerde ve belirli kanallarda yayınlanmaktadır. Bu, UFC’nin yetkisi olmayan ülkelerin hiçbirinde yaşamıyorsanız, yasal bir geçiş olmasına rağmen canlı etkinliği izleme şansınız çok azdır veya hiç şansınız yoktur..

Öyle ki, bu soruna da bir çözümümüz var. Hala Kodi VPN ile UFC 223 etkinliğini dünyanın her yerinde canlı olarak izleyebilirsiniz. Bu VPN, coğrafi kısıtlamaları kaldırır ve canlı aksiyonu son derece kolay bir şekilde izlemenize olanak tanır.

Sarmalamak

UFC 211’in başlangıcında sadece 2 gün kaldığında, internet kullanıcıları cihazlarında UFC 211 dövüşlerinin nasıl yayınlanacağını merak ediyor olabilirler. UFC 211 Fight Pass Kodi eklentisi, kimlik ve Parola giriş bilgilerinizi gerektiren UFC 211 dövüşlerini yasal olarak aktarabilmenin bir yoludur. Ancak, giriş bilgileri sorulmayacak bir ufc 211 Kodi eklentisi bulmak istiyorsanız, yine de UFC 223 için cCloud, Evolve, VidTime ve Castaway Kodi eklentileriyle UFC 223 dövüşlerini izliyorsunuz.

Sorularınız ve önerileriniz için lütfen aşağıdaki yorum bölümüne bir yorum gönderin.