Titanium Kodi Build, hiç şüphesiz Kodi için en iyi yapılardan biridir. Kodi Titanium incelemeleri, varlığı boyunca son derece olumluydu ve onu en iyi yapan şey budur.

Titanium Kodi derlemesini nasıl kuracağınızı ve kendi güvenliğiniz veya coğrafi kısıtlamanız için Kodi için ücretli veya ücretsiz VPN nasıl kullanılacağını görmek için kılavuzumuzu izleyin.

Özel KodiVPN.com Kara Cuma Özel Fırsatlar 2023
PureVPN

1 ABD Doları

Bu Fırsatı Yakala

surfshark

11,99 ABD doları

Bu Fırsatı Yakala (3 Ay Ücretsiz)

Ivacy

9,03 ABD doları

Bu Fırsatı Yakala

Herhangi bir kullanıcının ihtiyaçlarını kolayca karşılayacak birçok en iyi kodi eklentisine sahiptir. Sunulan içerik kalitesi de iyidir. Titanyum yapı Kodi Kriptonit, herkesin en iyi versiyonlarından biriydi.

Titanium Kodi Build ve Kodi Titanium Build Özellikleri’nin içindekiler

Titanium Kodi Build, şu anda rafta bulunan en iyi Kodi derlemelerinden biridir. Bu yapı, filmler, TV şovları ve Neptune Rising, Bob Unleashed, İngiltere Türk Çalma Listesi, çocuk bölgesi, Gears TV, Vader’ın Akışları, Plasenta, Spor Şeytan, PVR + Subs, Müzik, Android Uygulamaları gibi sporlar için tüm önemli eklentilere sahiptir. Canlı TV, Sports Hub, Sports Replay ve daha fazlası.

Titanium Kodi yapısı sürekli güncellenmeye devam ediyor ve 500+ mbs boyutunda olmasına rağmen diğer Kodi yapılarının aksine inanılmaz hızlı bir hıza sahip. Bu Kodi derlemesi, tüm eklentiler ve kategoriler önceden hizalanmıştır..

TV Şovları

Titanium build, canlı TV şovlarını yayınlamak veya en sevdiğiniz TV şovlarını HD kalitesinde izlemek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Gears TV ve Vader’in akışları gibi eklentiler TV şovlarınızın akışı için mükemmeldir. Sürekli güncellemeleri nedeniyle TV şovları kitaplığı sırasıyla büyümeye devam ediyor.

filmler

Neptune Rising, Placenta vb. Filmler için en iyi Kodi eklentilerine sahip olduğu için bu Kodi derlemesi aracılığıyla en iyi tüm yeni filmleri izleyebilirsiniz. Bu Kodi eklentileri, tüm akış için en iyi Kodi eklentilerinden biri olarak bilinir yüksek kalitede en son filmler.

Canlı Sporlar

Kodi ile ilgili en iyi şey, kullanıcıların en sevdikleri spor etkinliklerini Kodi’de canlı olarak yayınlayabilmesidir. Titanium Kodi build, dünyanın dört bir yanından canlı spor etkinlikleri akışı için son derece popüler Kodi eklentileri olan Sports Devil ve Sports Hub Kodi eklentilerine sahiptir..

Canlı bir etkinliği kaçıran kullanıcı için, tüm spor etkinliklerinin tekrarlarını ve vurgularını gösteren Sports replay Kodi eklentisi vardır..

Diğerleri

Eğlence ve Spor dışında, Titanium Kodi build tüm yetişkinler ve çocuklar için Karikatür ve haber eklentileri de var Titanium Kodi build çok çeşitli olduğu için tüm yaş segmentleri için bir yapı.

Titanyum Kodi Deposu

Titanium Kodi Build, Supreme Builds Deposu aracılığıyla kurulabilir. Bu kodi deposunun Kodi Krypton ve Kodi Jarvis için başka birçok yapısı var.

Leia ve Krypton’da Titanyum Kodi Build Nasıl Kurulur

Kodi 17 için Titanium Kodi derlemesini kurmak çok kolaydır. İşte Titanium build Kodi Krypton kurulumu için bir adım:

 1. Kodi’yi aç > Tıkla Ayarlar ikon > Dosya Yöneticisi.titanium kodi build nasıl kurulur
 2. Tıklamak Kaynak ekle > Tıklamak ‘Yok’ > Bunu girin URL http://repo.supremebuilds.com/ > Tıklayın tamam > Adını sen koy yüce > Tıklayın tamam.kripton sürüm 17.6 veya daha düşük sürümde titanyum kodi derleme nasıl kurulur
 3. Geri vermek ana ekran > seçmek Ekleons > Tıklayın Zip dosyasından yükle > Tıklayın yüce > Tıklayın repository.supremebuilds-x.x.x.zip > Bildirimi bekleyin.titanyum kodi derlemesi nasıl eklenir
 4. Tıklayın Depodan yükle > Tıklayın Yüce Yapı Deposu > Açık Program eklentileri > seçmek Üst Yapı Sihirbazı > Tıklayın Yüklemek > Bildirimi bekleyin.titanyum kodi
 5. Adresine git Kodi Ev Ekran> Tıklayın Eklenti > Açık Program Eklentileri > Seçin Üst Yapı Sihirbazı > Seç Krypton Kuruyor > Seçin Titanyum Yapı.

titanyum kodi yapı

Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Üstüne Titanium Kodi Build Nasıl Yüklenir

 1. Açık Kodi Jarvis (v16.1).
 2. Tıklayın sistem > Dosya Yöneticisi.
 3. Tıklayın kaynak ekle.
 4. Tıklayın Yok > giriş URL http://repo.supremebuilds.com > Tıklayın Bitti.
 5. Adını sen koy yüce> Tıklayın Bitti > Tıklayın tamam.
 6. Git Sisteme > Açık Eklenti > Tıklayın Zip dosyasından yükle.
 7. seçmek yüce > repository.supremebuilds-x.x.x.zip > Bildirimi bekleyin.
 8. seçmek Depodan yükle >Tıklayın Yüce Yapı Deposu > Adresine git Program eklentileri > Üst Yapı Sihirbazı’na tıklayın.
 9. Dönüş Ana ekrana >Tıklayın Programlar > Tıklamak Üst Yapı Sihirbazı > Açık Jarvis Yapıları > Titanyum.

En iyi sihirbazı kullanmak istemiyorsanız en iyi kodi sihirbazlarını çalışmayı keşfedin.

Yangın Çubuğuna Titanium Kodi Build Nasıl Yüklenir

 1. Rehberimizi takip edin ve yükleyin Kodi üzerinde Yangın Çubuğu
 2. Adresine git Geliştirici Seçenekler > ADB Hata Ayıklamayı Aç ve Uygulamalar itibaren Bilinmeyen kaynaklar.
 3. Açık Kodi üzerinde Ateş Çubuk.

Şimdi Krypton’da Titanium Build kurulumu için yukarıda açıklanan adımları izleyin.

Yetişkinlere uygun içeriğinin engellemesini kaldırmak için Firestick’te Kodi için ücretli bir VPN kullanın.

Titanium Kodi için Üçüncü Taraf Eklentilerinin ve Derlemelerinin Yüklenmesi Nasıl Etkinleştirilir

 1. Kodi’yi aç
 2. Tıkla Ayarlar ikon
 3. Tıklamak Sistem ayarları.
 4. Eklentiler sekmesini tıklayın.
 5. Bilinmeyen Kaynakları Etkinleştir.
 6. Artık üçüncü taraf Kodi eklentilerini yükleyebileceksiniz.

Titanium Kodi Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar

Kodi 17 için Titanyum Yapı / Kodi 17.6 için Titanyum Yapı Çalışmıyor

Birçok Titanyum Kodi 17.5 kullanıcısı bu yapının çalışmadığından veya çalışmayı bıraktığından şikayet etti. Ancak, birçok kullanıcı Titanium Kodi 17.6’daki bu hatadan şikayetçi değil.

Fix

Önce tüm Kodi verilerini temizleyin, ardından derleme deposunu yükleyin ve yeniden derleyin. Yeni bir kurulum sorun yaratmaz.

Titanium Kodi Build İndir

 1. İndir Sıkıştırılmış dosya.
 2. Geri vermek ana ekran > seçmek Ekleons > Tıklayın Zip dosyasından yükle > Sistemde indirilen dosyaya gidin > Tıklayın repository.supremebuilds-x.x.x.zip > Bildirimi bekleyin.
 3. Tıklayın Depodan yükle > Tıklayın Yüce Yapı Deposu > Açık Program eklentileri > seçmek Üst Yapı Sihirbazı > Tıklayın Yüklemek > Bildirimi bekleyin.
 4. Adresine git Kodi Ev Ekran> Tıklayın Eklenti > Açık Program Eklentileri > Seçin Üst Yapı Sihirbazı > Seç Krypton Kuruyor > Seçin Titanyum Yapı.

Titanium Kodi Build Yorumları

Twitter, yapıyı öven ve eleştiren her türlü kullanıcıyı bulacağınız bir yer. Titanium Build’a gelince, Bu kullanıcı çok kısa bir cümle ile övdü:

titanyum yapı incelemesi

Reddit’te durum böyledir; bu yapı kullanıcılarından övgü alıyor!

İşte burada bir başkası:

titanyum yapı reddit incelemesi

Titanium Kodi Alternatifleri

Titanyum çok kullanışlı ve güvenilir bir yapıdır. Ancak, herhangi birinin alternatif en iyi Kodi yapılarını denemek istediği takdirde, işte birkaç tane:

 1. Yaratık
 2. Limitsiz Büyü Yapısı
 3. Fire TV Gurusu
 4. Nabız CCM

Titanyum kodi pin APK

Yetişkinlerin eklentilerine erişmek için kullanıcı bir PIN kodu gerektirir.

Özetlemek için

Titanium build, her kullanıcının istediği bazı harika eklentilere sahiptir. En iyi eklentileri tek bir yapıda kullanmak her zaman harika bir şeydir. Bu yapı hakkında bir başka harika şey, güvenilir olması ve eklentileri aracılığıyla mevcut akışların çalışmasıdır..

Hatırlanması gereken bir şey, Kodi’yi kullanırken her zaman bir VPN kullanın. Gizliliğinizi korur ve sizi kötü amaçlı yazılımlardan korur.