Афдах-Коді-аддон

Доповнення Afdah Kodi дозволяє користувачам передавати свої улюблені фільми, переглядаючи посилання через потік Afdah.TV на Kodi у високій якості HD. Найкраще те, що ви можете розблокувати Afdah на Kodi за допомогою VPN Kodi та використовувати його скільки завгодно.

Що таке Afdah.TV ?

Afdah.TV – це глобальна послуга онлайн-потоків, яка була дуже віддана перевазі спостерігачам випивки, оскільки вони мали змогу дивитись фільми HD у Афдах.

Додаток для безкоштовних фільмів «Афдах» було запущено кілька років тому, але через проблеми з піратством веб-сайт фільму «Афдах»; Додаток для безкоштовних фільмів Afdah.TV та Afdah було санкціоновано, а отже, програма Afdah TV та веб-сайт Afdah Movie були заблоковані.

Однак Afdah.TV відскочив назад і змінив свій домен на Afdah.to, і вкотре користувачі отримали доступ до програми безкоштовних фільмів Afdah..

Чому і де заблоковано додаток Afdah TV??

Afdah.TV був заблокований головним чином у Великобританії, оскільки багато користувачів отримували повідомлення, коли намагалися отримати доступ до веб-сайту. Ось знімок екрана з офіційного облікового запису в соціальних мережах Афда, запитання про те, заблокований він у Великобританії, чи ні:

Чому і де заблоковано додаток Afdah TV?

Як розблокувати додаток Afdah ?

Якщо ви хочете розблокувати Afdah, тоді вам знадобиться хороший сервіс VPN, щоб обійти географічне обмеження, яке на нього покладено. Інтернет-провайдери Великобританії заблокували доступ до Afdah, і в Інтернеті є багато проксі-серверів, які допоможуть вам отримати доступ до програми Afdah TV, але завжди існує ризик використання таких Інтернет-серверів, оскільки одна витік DNS може поставити вас у серйозні проблеми.

Сховище Афдах Коді

Afdah Kodi раніше був доступний у сховищі Mucky Ducks, але сховище Mucky Duck вже не функціонує. Однак він тепер доступний у сховищі Kodi Israel. Ми надали повну процедуру встановлення додатку Afdah Kodi в цьому посібнику, і ви можете посилатися на нього, щоб насолоджуватися фільмами HD на додатку Afdah Kodi та мати такий же великий досвід програми Afdah TV на вашому Kodi.

Як встановити Afdah на версії Kodi Leia та Krypton

 1. Запустіть Kodi на своєму пристрої > Натисніть на Налаштування значок.Як встановити afdah на kodi
 2. Натисніть на Файловий менеджер > Подвійне клацання Додати джерело.як встановити afdah на kodi kripton версії 17.6 або новішої
 3. Клацніть “Ніхто” і введіть http://lazykodi.com/ > Клацніть гаразд.Як додати afdah на kodi firestick
 4. Дайте назву цій URL-адресі: “Ледачий Коді” і Клацніть гаразд > Клацніть гаразд знову і діалогове вікно закриється.afdah.tv addon on kodi jarvis
 5. Поверніться до Головне меню Kodi > Клацніть Додатки > Клацніть на Піктограма поля.налаштування afdah на kodi
 6. Натисніть на Встановити з Zip File варіант.afdah Аддон не працює
 7. Тепер виберіть Ледачий Коді доступні варіанти.завантажити afdah kodi addon
 8. Натисніть на РЕПОЗИТОРІЇ > Натисніть на ANDROIDABA > відчинено сховище > Виберіть сховище.kodil-104.zip.сховище afdah
 9. Тепер натисніть на опцію Встановити з сховища.afdah.to для безкоштовних онлайн фільмів
 10. Відкрийте сховище Kodil > Перейдіть до додатків до відео > Виберіть Афда > Клацніть Встановити

встановити сховище afdah lezy 2023

Як встановити Afdah на Kodi Jarvis v16 та новіших версій

 1. Завантажте Zip-файл сховища Kodil.
 2. відчинено Kodi Jarvis V16.
 3. Натисніть на Встановити з Zip File > Перегляньте система і відкрити завантажений файл > Зачекайте сповіщення.
 4. Тепер натисніть на Встановити з сховища > відчинено Сховище Коділ.
 5. відчинено Додатки до відео.
 6. Натисніть на Афдах > Клацніть Встановити > Зачекайте сповіщення.

Як налаштувати Afdah на Fire Stick ?

 1. відчинено Коді на Пожежна палиця. Якщо ви не встановили Kodi на Fire Stick, то спочатку встановіть його.
 2. Йти до Налаштування виробника > Увімкніть налагодження ADB та програми з невідомих джерел.

Тепер дотримуйтесь розробленого раніше способу установки для версій Kodi Leia та Krypton, оскільки різниці не буде.

Щоб розблокувати його вміст, ви можете використовувати платну безкоштовну VPN для Firestick Kodi 2023.

Помилки Афда / проблеми / виправлення

Афда Аддон не працює

Ця помилка може спливати на вашому Kodi, коли ви намагаєтесь отримати доступ до додатку Afdah Kodi для перегляду фільмів. Причиною цієї помилки може бути застаріле джерело надбудови або надбудова може бути застарілою.

Виправити

Встановіть надбудову Afdah Kodi з сховища Kodil, як згадувалося раніше в цьому посібнику. Додаток раніше був доступний у сховищі Mucky Ducks, але це сховище більше не працює, що спричиняє проблеми з доступом до цього додатка.

Mucky Duck Repo не працює

Репозиторій Mucky Duck був одним з найпопулярніших сховищ додатків Kodi, і він розмістив багато популярних додатків Kodi. Однак, оскільки це було сторонне додаткове сховище, отже, його було вразливо закрити.

Виправити

Репозиторій Mucky Duck було закрито, і всі додатки, які він розмістив, тепер доступні в інших сховищах. Як і ця надбудова Afdah, була доступна у сховищі Mucky Duck, але тепер вона доступна у сховищі Kodil.

Афда Коді Відгуки

Доповнення Afdah Kodi та сховище Mucky Ducks мали велику репутацію у спільноті Kodi, але оскільки він закрився, багато користувачів підняли брови над ним:

Коментарі з обговорення коментарі burnt_wick з обговорення "Чи всі Mucky Ducks знижують кількість? У мене виникають проблеми з тим, щоб будь-які додатки Mucky Ducks працювати над новою установкою Kodi 17. VPN не допоможе, детальніше у тексті нижче.".

Заключні слова

Afdah.TV – це дивовижний інтернет-потоковий веб-сайт, який став кращим, коли його надбудова була розроблена для Kodi. Однак цей сайт сам був причетний до піратства, і так було його доповнення. Сховище, яке розмістило надбудову, було вимкнено, але надбудова тепер доступна у сховищі Kodil. Спробуйте цей додатковий додаток до фільму, оскільки він може запропонувати багато, але переконайтеся, що ви використовуєте VPN для захисту своєї конфіденційності.