Telewizory inteligentne są obecnie dominującymi urządzeniami rozrywkowymi i nic nie może się równać z oferowanym przez nie doświadczeniem. Ale czy kiedykolwiek miałeś doświadczenie w łączeniu funkcji Smart TV i najlepszej usługi przesyłania strumieniowego, tj. Kodi? Nie? Następnie powinieneś zacząć myśleć o konfiguracji Kodi na Samsung smart Tv.

Ekskluzywne oferty specjalne KodiVPN.co 2023
PureVPN

 10,95 USD 2,91 USD miesięcznie

Skorzystaj z tej oferty

surfshark

 11,95 USD 1,99 USD na miesiąc

Skorzystaj z tej oferty (3 miesiące za darmo)

Ivacy

 9,95 USD 2,75 USD miesięcznie

Skorzystaj z tej oferty

Zapoznaj się z tym przewodnikiem, aby zobaczyć, jak zainstalowaliśmy Kodi na Samsung Smart TV; dwa najlepsze narzędzia rozrywkowe na świecie, dzięki którym użytkownicy mogą cieszyć się najlepszymi dodatkami Kodi na Smart TV. Jednak zawsze zalecamy użytkownikom ochronę prywatności online i korzystanie z usługi KodiVPN.

Dlaczego fanatycy transmisji strumieniowej potrzebują Kodi na Samsung Smart TV?

Dlaczego fanatycy transmisji strumieniowej potrzebują Kodi do Samsung Smart TV?

Era rozrywki telewizyjnej znacznie się zmieniła, a teraz telewizory Smart TV są przyszłością rozrywki. Wynika to z faktu, że telewizory Smart TV oferują nieskończone możliwości ulepszania telewizorów Smart TV pod kątem wielu różnych funkcji.

Telewizorów Smart TV można używać do przesyłania strumieniowego programów telewizyjnych i filmów, które oczywiście wymagają zewnętrznych wtyczek i oprogramowania. Jednak to oprogramowanie i wtyczki są warte instalacji i można je bardzo łatwo zainstalować.

Jednym z najbardziej korzystnych programów do przesyłania strumieniowego filmów, programów telewizyjnych na telewizorach Smart TV jest Kodi. Pozwala użytkownikom wyjść poza konwencjonalne ograniczenia rozrywki i uzyskać dostęp do wszystkiego, co chcą oglądać.

Czy możesz używać Kodi na Samsung Smart TV?

Czy możesz używać Kodi na Samsung Smart TV?

Zwykle inteligentne telewizory są oparte na systemie operacyjnym Android, a zatem używanie na nich Kodi jest bardzo łatwe. Użytkownicy mogą łatwo pobrać Kodi na urządzenia mobilne za pośrednictwem Play Store i przesyłać ekran na telewizory Smart TV. Jednak telewizory Samsung Smart nie są oparte na systemie operacyjnym Android, raczej działają na systemie operacyjnym Tizen, który nie obsługuje urządzeń z Androidem ani żadnych innych urządzeń z Androidem.

Dlatego użytkownicy nie mogą pobrać aplikacji Kodi bezpośrednio na Samsung Smart TV. Użytkownicy mogą korzystać z Kodi na Samsung Smart TV za pomocą Chromecasta i USB. Metodę instalacji Samsung Smart TV Kodi opisano poniżej, dokładnie postępuj zgodnie z instrukcją.

Funkcje telewizora Samsung Smart dla użytkowników Kodi

Funkcje telewizora Samsung Smart dla użytkowników Kodi

Istnieje kilka wspaniałych funkcji, z których użytkownicy mogą korzystać za pomocą Kodi w Samsung Smart TV, takich jak:

 1. Funkcje inteligentnego sterowania głosem
 2. Jakość wideo Ultra HD
 3. Fabrycznie zainstalowane usługi przesyłania strumieniowego
 4. Opcja kopii ekranu

Poza tym Samsung Smart TV ma własne aplikacje, z których użytkownicy mogą korzystać do strumieniowego przesyłania swoich ulubionych filmów, programów telewizyjnych, wydarzeń sportowych na żywo z całego świata i wielu innych rzeczy online.

Czy Samsung Smart TV to system operacyjny Android? ?

Telewizory Samsung Smart są oparte na systemie operacyjnym Tizen i nie obsługują systemu operacyjnego Android. Użytkownicy mogą korzystać z Tizen OS dla Samsung Smart TV Kodi, który jest również świetnym systemem operacyjnym. Jednak użytkownicy wolą kupować telewizory Smart oparte na systemie operacyjnym Android, ponieważ zapewniają dostęp do milionów aplikacji do różnych celów rozrywkowych.

Jedną z tych aplikacji jest Kodi, którą można bezpośrednio pobrać na system operacyjny Android. Fani Kodi mogą łatwo przejść do Sklepu Play, pobrać Kodi stamtąd i cieszyć się streamingiem swoich ulubionych treści za pośrednictwem setek najlepszych dodatków Kodi.

6 metod konfiguracji Kodi na Samsung Smart TV

Istnieją różne sposoby instalacji Kodi, spójrz na te metody i postępuj zgodnie z tą, która jest łatwiejsza do zainstalowania.

1. Zainstaluj Kodi na Samsung Smart TV za pomocą Chromecasta

Zainstaluj Kodi na Samsung Smart TV za pomocą Chromecasta

Chromecast to urządzenie, które umożliwia użytkownikom przesyłanie strumieniowe filmów i wiele więcej na telewizorach podczas uruchamiania aplikacji do przesyłania strumieniowego na telefonach komórkowych. Jest to naprawdę przydatne narzędzie dla osób, które lubią używać swoich telefonów komórkowych do takich celów przesyłania strumieniowego. Jednak myśląc o zainstalowaniu Kodi na Samsung Smart TV można korzystać z Chromecasta, wykonaj następujące czynności:

 1. Skręcać NA Twój Sieć bezprzewodowa.
 2. Upewnij się, że urządzenie mobilne i telewizor Samsung Smart TV są podłączone do tego samego połączenia bezprzewodowego.
 3. Przed kontynuowaniem, Zainstaluj Kodi na swoim smartfonie.
 4. Następnie przejdź do Sklep Play i zainstaluj Chromecast i Google Home App na smartfonie.
 5. Otwórz Chromecasta na smartfonie i podłącz smartfon do Samsung Smart TV.
 6. Teraz otwarte Google Home App.
 7. Kliknij Przesyłaj ekran opcja z menu.
 8. Teraz ekran smartfona rozpocznie wyświetlanie na telewizorze Samsung Smart TV.

Teraz możesz łatwo korzystać z Tizen OS dla Kodi Samsung Smart TV. Łatwe, prawda??

 2. Kodi na Samsung Smart TV z Roku

Kodi na Smart TV z Roku

 1. Zainstaluj Kodi na swoim smartfonie.
 2. Połącz swoje urządzenie mobilne i urządzenie Roku w tej samej sieci bezprzewodowej.
 3. otwarty Roku > Zmierzać do Ustawienia > Kliknij System > Skręcać NA Screen Mirroring.
 4. otwarty Sklep Google Play na smartfonie > Szukaj Kopia lustrzana ekranu app > Zainstaluj dowolną aplikację do tworzenia kopii ekranu.
 5. Przesyłaj ekran smartfona na telewizor Samsung Smart TV za pomocą aplikacji do tworzenia kopii ekranu i ciesz się Kodi z łatwością.

3. Kodi na Samsung Smart TV przy użyciu Android TV Box

Kodi na Samsung Smart TV przy użyciu Android TV Box

 1. Podobnie jak pozostałe procedury instalacji, Połączyć Twój Android TV Box do Samsung Smart TV.
 2. Zainstaluj Kodi na swoim urządzeniu z Android TV.
 3. Teraz po prostu biegać Kodi na twoim Android TV Box i ciesz się streamingiem na swoim urządzeniu Samsung Smart TV..

4. Kodi w Samsung Smart TV metodą Casting Screen

Kodi na Samsung Smart TV metodą Casting Screen

Sam telewizor Samsung Smart TV ma zintegrowaną opcję kopii ekranu, która sprawia, że ​​korzystanie z urządzeń mobilnych Samsung jest bardziej ekscytujące. Z XBMC na Smart TV można jednak łatwo korzystać za pomocą metody przesyłania ekranu, ponieważ oficjalnie nie ma metody bezpośredniego pobierania Kodi na Samsung Smart TV. Oprócz metody przesyłania ekranu użytkownicy mogą również używać Kodi Samsung Smart TV z Roku, Android TV Box i Chromecast.

5. Skonfiguruj Kodi na Samsung Smart TV za pomocą napędu USB

Dyski USB są zawsze bardzo przydatnym narzędziem w sytuacjach, gdy platforma nie obsługuje wymaganej aplikacji lub jeśli potrzebujesz platformy wspierającej. Miłośnicy Kodi mogą skorzystać z pamięci USB do instalacji Kodi, wykonując następujące czynności:

 1. Iść do https://openelec.tv/.
 2. Kliknij Pobieranie z górnego menu.
 3. Kliknij Kompilacje ogólne.
 4. Kliknij „[Stabilny] OpenELEC 8.0.4 (x86_64) > Dysk Wizerunek”.
 5. Pobieranie Win32 Dysk Termowizor i uruchom go.
 6. Wybierz dysk, na którym chcesz zainstalować OpenElec.
 7. Teraz przejrzyj system i otwórz pobrany plik Obraz płyty OpenElec plik.
 8. Kliknij pisać.
 9. Poczekaj na zakończenie instalacji.
 10. Uruchom ponownie komputer, upewnij się, że dysk USB jest podłączony.
 11. Wejdz do BIOS ustawienia.
 12. Uruchom z USB napęd.

Jak korzystać z Kodi Leia, Krypton i Jarvis na Samsung Smart TV ?

Możesz zainstalować dowolną wersję Kodi na Samsung Smart TV, np. Kodi Leia, Kodi Krypton lub Kodi Jarvis, ale użycie metody Kodi pozostanie podobne. Wystarczy wykonać następujące kroki:

 1. otwarty Kodi.
 2. Iść do Ustawienia.
 3. Kliknij Ustawienia systemowe.
 4. Kliknij Dodatki.
 5. Teraz, Włącz aplikacje z nieznanych źródeł.
 6. Powrót do pulpit.

Teraz możesz łatwo zainstalować dowolny dodatek. Postępuj zgodnie z naszym najlepszym przewodnikiem dodatków Kodi, aby wybrać swój ulubiony dodatek i zapoznać się z procedurą instalacji.

Kodi Alternatywne aplikacje Samsung Smart TV

Nie ma wątpliwości, że poziom rozrywki dostarczanej przez telewizory Smart TV jest zdecydowanie zbyt wysoki, szczególnie gdy masz Kodi na Samsung Smart TV. Jednak ze względu na złożoność procedur instalacyjnych użytkownicy niechętnie wypróbowują tę stronę rozrywki. Użytkownicy, którzy chcą wypróbować alternatywne rozwiązania, mogą wypróbować następujące alternatywne aplikacje Samsung Smart TV firmy Kodi:

 1. Czas Popcornu
 2. Pleks
 3. Streamio
 4. Bileter

Ostatnie słowa

Telewizory Samsung Smart mają wiele wspaniałych funkcji, których można użyć w celu dalszego zwiększenia jakości przesyłania strumieniowego, gdy wprowadzimy Kodi do Smart TV. Chociaż nie ma dostępnej metody instalacji Kodi bezpośrednio na Samsung Smart TV, ponieważ system operacyjny, na którym działa to Tizen OS i nie jest obsługiwany przez Kodi. W przeciwnym razie byłoby to bardzo łatwe. Niemniej jednak nie ma znaczenia, jak skomplikowana może być instalacja, wciąż warto ją wypróbować.