Nadal zastanawiasz się, czy możesz oglądać YouTube na FireStick?

Nie! Te dni już dawno minęły.

Odkąd Google i Amazon zaangażowały się w rywalizację, dla streamerów internetowych sytuacja stała się dość trudna. W wyniku tego sporu Google usunął aplikację YouTube ze sklepu z aplikacjami Amazon Firestick, co naprawdę zaszkodziło nastrojom użytkowników.

Ostrzeżenie: Nie używaj żadnej aplikacji bez użycia VPN dla Firestick.

Contents

Czy mogę oglądać YouTube na FireStick?

Google i Amazon stanęły twarzą w twarz, a właśnie w zeszłym roku rywalizacja stała się zaciekła, gdy Google zaczął ściągać swoje aplikacje ze sklepu Amazon, takie jak sama aplikacja YouTube.

Odmowa Amazona sprzedaży produktów Google i umieszczenia Amazon Prime Video jako aplikacji Chromecast wydaje się być prawdziwym powodem konfliktu między tyranami z branży.

Amazon bez wątpienia przecina rynek jak ostry sztylet, co szkodzi istnieniu i dochodom Google. Udział Amazon w rynku zaczął rosnąć, gdy użytkownicy Google zaczęli spadać.

Obawy te sprowokowały Google do poczynienia dużych kroków i dlatego Google zaczął przeciwdziałać strategiom Amazon. Google dokonało pewnych improwizacji w działaniach związanych z zakupami, aby wstrząsnąć sklepami internetowymi Amazon. Po drugie, zaimprowizował mapy, umożliwiając twórcom gier i aplikacji ulepszenie funkcji aplikacji poprzez integrację map Google.

Przede wszystkim głównym ciosem było usunięcie aplikacji należących do Google ze sklepu Amazon, a ja nazywam ten ruch wielkim ciosem, ponieważ wstrząsnęło to użytkownikami Amazon, którzy woleli YouTube do oglądania filmów bez jailbreak.

Często zadawane pytania dotyczące YouTube w Fire TV

Oto niektóre z najczęściej zadawanych pytań przez użytkowników FireStick i FireTV:

Na jakich urządzeniach można oglądać telewizję YouTube

YouTube TV można oglądać na komputerze, urządzeniach mobilnych, tabletach i telewizorach Smart TV. Oto konkretny podział wszystkich urządzeń, na których można uzyskać dostęp do YouTube TV:

 1. Chromecast
 2. iPhone i iPad
 3. Smartfony (telefony komórkowe z Androidem) i tablety
 4. Android TV
 5. AirPlay dla Apple TV
 6. Xbox
 7. Samsung Smart TV
 8. LG Smart TV
 9. Roku

Czy mogę przesyłać do FireStick

Tak, możesz łatwo przesyłać YouTube na FireStick z ograniczeniami wprowadzonymi przez Google. Jednak przesyłanie YouTube na FireStick nie jest już takie, jak kiedyś, ponieważ kiedy Google usunęło YouTube ze sklepu Amazon, przeglądarka Silk została wprowadzona jako alternatywne narzędzie do przesyłania YouTube na FireStick.

Najlepsze jest to, że przesyłanie YouTube na FireStick z dowolnego urządzenia iPhone lub Android stało się teraz łatwiejsze.

Dlaczego Google usunął aplikację YouTube ze sklepu z aplikacjami Amazon?

Google usunął aplikację YouTube ze sklepu z aplikacjami Amazon, ponieważ Amazon odrzucił swoją ofertę prezentacji Amazon Prime Video jako aplikacji Chromecast. Amazon również odmówił przedłużenia sprzedaży Produktów Google, co jeszcze bardziej podsyciło ten konflikt.

W ramach działań odwetowych Google usunęło aplikację do strumieniowego przesyłania wideo ze sklepu z aplikacjami Amazon, pozostawiając tysiące użytkowników niezauważonych.

Model biznesowy Amazona nie działa tak, jak chciał Google, być może dlatego ci dwaj przemysłowi giganci nie mogli znaleźć wspólnej płaszczyzny. Amazon uruchomił aplikację Apple TV, pozostając przy swoim modelu biznesowym, że będzie sprzedawać tylko ograniczoną ilość. Amazon nie zapewnia nikomu specjalnej korzyści.

Jak zainstalować YouTube TV na Amazon FireStick

 1. Podłącz urządzenie FireStick do telewizora.
 2. Przejdź do menu „Ustawienia”.
 3. Kliknij „Urządzenie”.YouTube na Firestick i Fire TV
 4. Kliknij „Opcje programisty”.jak zainstalować youtube na firestick
 5. Włącz „Aplikacje z nieznanych źródeł”.jak oglądać youtube w telewizji przeciwpożarowej
 6. Teraz pobierz aplikację „Downloader”, przechodząc do menu wyszukiwania i wyszukując „Downloader”. Po pobraniu aplikacji zainstaluj ją.jak zdobyć youtube na Amazon Firestick
 7. Jeśli masz już zainstalowaną wersję aplikacji YouTube na FireStick na swoim urządzeniu, odinstaluj ją.
 8. Otwórz aplikację Downloader i wpisz adres URL: https://smartyoutubetv.github.io w pasku adresu > Kliknij Idź.YouTube na Firestick nie działa problemy z błędami
 9. Po pobraniu aplikacji przejdź do Pobranych i otwórz pobrany link > Kliknij „Wersja stabilna” > Poczekaj, aż plik zostanie pobrany.smart youtube github io
 10. Po zakończeniu pobierania kliknij zainstalować > Gdy system wyświetli monit o zgodę na zainstalowanie aplikacji, kliknij zainstalować.inteligentny telewizor YouTube na Firestick
 11. Po zakończeniu instalacji kliknij Otwórz.YouTube na pobieranie Firestick
 12. Tam masz pobraną aplikację YouTube na FireStick lub FireTV (dowolne urządzenie, którego używasz).

Co należy zrobić Po zainstalowaniu YouTube TV Fire Stick

Po zainstalowaniu aplikacji YouTube w FireStick musisz ją skonfigurować, aby uzyskać lepszą funkcjonalność. Wykonaj następujące kroki, aby szybko skonfigurować aplikację YouTube w FireStick:

Otwórz aplikację YouTube. Zobaczysz 4 różne opcje:

 1. 720p
 2. 1080p
 3. 4K: MiTV i in
 4. 4K: wersja Alt

Z dostępnych opcji wybierz 720p.

wersja YouTube 4k na Firestick

 1. Teraz będziesz musiał zainstalować usługę projektu Crosswalk. Jeśli nie masz jeszcze zainstalowanej tej usługi, możesz zobaczyć ten błąd:nie znaleziono usługi projektu dla pieszych
 2. Kliknij opcję Uzyskaj przejście dla pieszych > Kliknij Zainstaluj.xwalkcorelibrary
 3. Po zainstalowaniu aplikacji kliknij Gotowe.
 4. Teraz możesz łatwo korzystać z aplikacji YouTube na swoim FireStick i urządzeniu FireTV.

Najlepszy / najłatwiejszy sposób oglądania telewizji YouTube na FireStick

Gdybym był naysayer, poleciłbym ci pominięcie YouTube TV i po prostu przeglądanie YouTube online i oglądanie filmów.

Ale po co być pesymistą, gdy masz kieszeń w kieszeni!

Jeśli powyższa procedura instalacji wydaje się dla Ciebie skomplikowana, możesz wypróbować najlepszy i najłatwiejszy sposób oglądania YouTube na FireStick, który odbywa się za pośrednictwem Mozilla Firefox i VPN na Firestick..

Zgadza się!

Mozilla niedawno uruchomiła zaktualizowaną wersję Firefoksa na FireStick, która może ułatwić użytkownikom FireStick dostęp do YouTube TV. Tę wersję Mozilla Firefox można pobrać i zainstalować bezpośrednio ze sklepu z aplikacjami Amazon bez żadnych problemów.

W tej wersji Mozilla Firefox znajduje się specjalna zakładka umożliwiająca użytkownikom przejście do YouTube po prostu klikając na nią. Ta funkcja naprawdę ułatwiła życie użytkownikom Amazon FireStick i miłośnikom YouTube.

Czy to nie takie proste?

Wniosek

W takich rywalizacjach końcowi użytkownicy usług ponoszą ostateczną stratę. Nie wymagano by żadnych poprawek ani obejść, gdyby ci dwaj olbrzymi nie posunęliby się tak daleko od siebie. Teraz użytkownicy muszą polegać na pobieraniu plików APK do instalacji YouTube TV.

Google pomyślałoby, że oderwanie YouTube TV od sklepu z aplikacjami zniechęciłoby użytkowników Amazon, ale Google zapomniał o tym, że widzowie i streamery online zawsze znajdują hakowanie do wszystkiego, na przykład kodi na firestick.