Ar tādiem vārdiem kā ikonu, krāšņi, izklaidējoši nepietiek, lai izskaidrotu šo ekstravaganto kriketa līgu; IPL (Indijas premjerlīga). Vispopulārākās kriketa līgas 11. izdevums sākās pirms divām dienām, un šī turnīra virsotne šobrīd ir visaugstākā. IPL fani visā pasaulē meklē veidus, kā skatīties IPL savās mājās un birojos, izmantojot kodi papildinājumus.

Tomēr mēs zinām, kas ir vislabākais Kodi VPN faniem, un tāpēc mēs esam izveidojuši rokasgrāmatu, kas jums palīdzēs. Kā skatīties IPL vietnē Kodi.

Brīdinājums!! Jūs varat straumēt IPL spēles IPL kanālos no visas pasaules. Lai piekļūtu ģeogrāfiski ierobežotām IPL raidorganizācijām, jums tas būs nepieciešams atbloķēt IPL kanālus ar VPN.
CTA

IPL 2023 kanālu / raidorganizāciju saraksts

Valsts / reģions Raidorganizācijas
Indija Zvaigžņu sports

Karstā zvaigzne

Āfrika Supersports
Savienotās Valstis ESPN
Apvienotā Karaliste Sky Sports
Kanāda Sportsnet
Austrālija Kriketa vārti
Jaunzēlande Sky Sports

Kā skatīties IPL Kodi kriptonu versijā 17.6 vai vecākā versijā

Sporta straumēšanai ir daudz papildinājumu, taču mēs jums izvēlējāmies ZEM TV Kodi papildinājumu, jo tas nodrošina HD straumēšanas saiti IPL tiešraides straumēšanai. Veiciet šīs darbības, lai instalētu ZEM TV, lai skatītos IPL tiešraidē Kodi.

 1. Atveriet Kodi > Dodieties uz Kodi galveno izvēlni > Noklikšķiniet uz ikonas Iestatījumi > Atvērt Failu menedžeris > Tagad veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.kā skatīties ipl
 2. Noklikšķiniet uz vietas, kur teikts “Nav” > Ievadiet šo URL adreses joslā http://kdil.co/repo/ > Tagad noklikšķiniet labi > Nosauciet toKodils Repo ”  un pēc tam noklikšķiniet uz labi > Vēlreiz pārbaudiet abus URL un Vārds un noklikšķiniet uz Labi vēlreiz, lai aizvērtu dialoglodziņu.kā skatīties ipl uz kodi kriptonu versiju 17.6 vai vecāku
 3. Atgriešanās Kodi Galvenā izvēlne > Atvērt Pievienotons izvēlne no kreisās kolonnas > Noklikšķiniet uz Kastes ikona.kā skatīties ipl kodi jarvis versijā 16 vai jaunākā versijā
 4. Tagad noklikšķiniet uz Uzstādīt no plkst Zip Fails > Ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz Kodils Repo > Atvērt Kodils.zip > Gaidiet paziņojumu.kā skatīties ipl uz kodi firestick
 5. Pēc paziņojuma parādīšanās noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Atvērt Kodilu krātuve > Iet uz Video papildinājumi.IPL 2023 Kodi lejupielāde
 6. Ritiniet uz leju un atveriet Zem TV > Klikšķis Uzstādīt > Pagaidiet paziņojumu par pievienojumprogrammu.

Kā skatīties IPL 2023 vietnē Hotstar ASV

Tur jums tas ir, tagad ir instalēts papildinājums un tagad jūs varat viegli skatīties savas iecienītās IPL spēles tiešraidē Kodi.

Kā skatīties IPL uz Kodi Jarvis 16. vai augstāku versiju

 1. Palaist Kodi Jarvis V16 > Klikšķiniet uz Sistēma.
 2. Iet uz Failu menedžeris > Tagad veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.
 3. Noklikšķiniet uz vietas, kur teikts <Nav> > Ierakstiet šo URL http://kdil.co/repo/ > Klikšķis Gatavs.
 4. Piešķiriet tam vārdu URL kā “Kodils Repo ” > Klikšķis Gatavs > Klikšķis labi.
 5. Atgriezties pie Sākuma ekrāns > Klikšķis Sistēma.
 6. Atvērt Papildinājumi > Klikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila > Atvērt Kodils Repo> Klikšķiniet uz Kodil.zip.
 7. Dodieties atpakaļ uz Sākuma ekrāns.
 8. Iet uz Papildinājumu instalētājs > Atvērt Kodils Repo > Es saņēmu Video papildinājumi un atlasiet Zem TV.
 9. Klikšķis Uzstādīt.

Kā skatīties IPL vietnē Kodi Firestick

 1. Atvērt Kodi uz Fire Stick. Ja neesat instalējis Kodi, instalējiet Kodi uz Fire Stick.
 2. Iet uz Izstrādātāja iespējas > Ieslēdziet ADB atkļūdošanu un lietotnes no nezināmiem avotiem.
 3. Pēc tam rīkojieties, kā minēts iepriekš, lai instalētu papildinājumu Kodi Krypton V17.6.

IPL 2023 Kodi lejupielāde

 1. Lejupielādējiet ZIP failu > Atvērt Kodi ierīcē > Atvērt Papildinājumi izvēlne > Noklikšķiniet uz Paketes instalētāja ikona.
 2. Klikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila > Pārlūkot un Atvērt lejupielādēts ZIP fails.
 3. Klikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Atvērt Kodilu krātuve > Atvērt Video papildinājumi > Klikšķiniet uz Zem > Sist Uzstādīt.

Kā skatīties IPL 2023 vietnē Hotstar ASV

Kā skatīties IPL 2023 vietnē Hotstar ASV

HotStar ir Indijas lietojumprogramma, kas lietotājiem ļauj skatīties iecienītās IPL spēles, taču ironizē, ka tā ir pieejama tikai Indijā. Tāpēc lietotājiem, kas dzīvo ārzemēs, būs jāpiekļūst šai lietojumprogrammai savās android ierīcēs un Apple ierīcēs, izmantojot Kodi VPN pakalpojumu.

Izmantojot VPN pakalpojumu, lietotājiem vispirms būs jāizvēlas Indijas reģiona serveris un pēc tam jāpiekļūst programmai. Kad esat lejupielādējis lietojumprogrammu, izmantojot Play veikalu un iTunes, varat viegli skatīties IPL tiešraidē.

Kā noskatīties IPL tiešraides tiešsaistē

Lietotājiem, kas dzīvo Āfrikā un Tuvajos Austrumos, un viņi vēlas skatīties neierobežotu IPL darbību, izmantojot bezmaksas pakalpojumu, viņi var izvēlēties šādus piecus:

 1. Cricingif (visā pasaulē)
 2. Kriketa ceļš (visā pasaulē)
 3. IPL Live 2023
 4. SuperSport (lietotājiem Dienvidāfrikā)
 5. OSN Play (lietotājiem Tuvajos Austrumos)
 6. Lietotne Smartcric
 7. Vītolu TV
 8. JIO TV
 9. Vivo IPL
 10. Cricbytes
 11. CricHD
 12. DD Sports
 13. Suvarna Plus

Kriks Gifā

Kā noskatīties IPL tiešraides tiešsaistē

Cricingif ir sporta ziņu vietne, kas nodrošina jaunākos atjauninājumus par notiekošajām kriketa spēlēm visā pasaulē. Apmeklētāji var skatīties katras spēles svarīgākās vietas un pārbaudīt jaunākās ziņas no kriketa vārda. Vēl viena lieliska Cricingif īpašība ir tā, ka tajā ir īpaša sadaļa lietotājiem, kuri vēlas skatīties IPL T20 tiešraidē.

Kriketa vārti

kriketa vārti ipl

Kriketa vārtejas mobilā lietojumprogramma lietotājiem ļauj būt atjauninātiem ar jaunākajām kriketa darbībām. Lietotājs var skatīties visas spēles svarīgākās vietas un skatīt rezultātu kartes, kad vēlas. Lieliska šīs vietnes īpašība ir tās arhīva sadaļa, kas ļauj izmantot pastaigas pa neseniem kriketa notikumiem no visas pasaules. Izmantojot šo lietotni, lietotāji var redzēt arī jaunākās un jaunākās tendences par iecienītākajām komandām.

IPL Live 2023

ipl tiešraidē 2023

IPL Live 2023 ir īpaša vietne, kas nodrošina tiešsaistes straumēšanas pakalpojumu tikai IPL. Straumju kvalitāte, ko sniedz šī vietne, ir augsta kvalitāte, un serveri, kuriem šī vietne ir pieejama, ir nevainojami. Tas piedāvā trīs dažādus serverus spēļu straumēšanai un sniedz informāciju par citiem straumēšanas pakalpojumiem.

Supersports

supersports ipl

SuperSport bez šaubām ir viens no slavenākajiem sporta apraides pakalpojumiem pasaulē. SuperSport savu vārdu ieguva, pārraidot sporta tiešraidi televīzijā, un tagad tas ir uzsācis galveno uzmanību uz tiešraides kriketa un citu sporta notikumu straumēšanas pakalpojumiem. Lietotāji straumējot var skatīt visus jaunākos IPL spēļu rezultātus un grafikus. SuperSport straumēs IPL Dienvidāfrikas reģions bet viņu videoklipi ir pieejami no visas pasaules.

OSN Play

OSN Play for ipl

OSN Play nodrošina sporta straumi arābu valodā Tuvo Austrumu auditorijai. Tas ir ģeogrāfiski ierobežots pakalpojums, kuru var atbloķēt no citām valstīm, izmantojot labas kvalitātes VPN pakalpojumu. Labākā daļa par OSN Play ir tā, ka tā lietojumprogramma android un iOS ir pieejama arī attiecīgajos platformu veikalos. Lietotāji, kuri ir abonējuši OSN pakalpojumus, var piekļūt savam iecienītākajam sporta saturam, nemaksājot nekādu papildu maksu.

Lietotne Smartcric

Smartcric lietotne ipl

SmartCric ir lieliska lietojumprogramma, lai viedtālruņos straumētu tiešsaistes kriketa spēles no visas pasaules. Tomēr viena no neērtākajām lietām par šo viedtālruņu viedo lietotni ir tā, ka tā nav pieejama Google Play veikalā. Lietotājiem, kuri vēlas instalēt šo lietotni, ir jālejupielādē tā apk fails no trešās puses vietnes un pēc tam jāinstalē. Izņemot šo, lietojumprogramma ir lieliska lietošanā, jo tai ir lielisks draudzīgs interfeiss un tā darbojas lieliski.

Vītolu TV

WillowTV, lai straumētu ipl

Vītolu TV ir vadošais amerikāņu sportam veltītais apraides kanāls, kas tiešraidē pārraida dažādus kriketa pasākumus un notikumus visā pasaulē. Šis kanāls, kas atrodas Kalifornijā, tiešraidē pārraida Indijas premjerlīgu, un lietotājiem ir viegli piekļūt straumēm.

Jio TV

jiotv par bezmaksas ipl straumēšanu

Jio TV saviem lietotājiem piedāvā plašu kanālu klāstu no dažādiem pasaules reģioniem un arī dažādās valodās. Tas piedāvā vairāk nekā 350 TV kanālus, no kuriem 50+ ir HD kanāli. Jio TV lietojumprogrammu attiecīgajām ierīcēm var lejupielādēt no Google Play veikala un Apple App Store.

Viena no labākajām šīs lietotnes funkcijām ir tā, ka lietotāji var pārtraukt spēles tiešraidi, kad vēlas, un spēlēt, lai turpinātu no tā paša punkta. Lietotāji var arī skatīties savas iecienītās izrādes, izvēloties pārraidīto saturu no iepriekšējām 7 dienām. Lietotāji var abonēt Jio ekskluzīvos mobilos pakalpojumus tik zemā skaitā kā 49?.

jio plāns ipl

Vivoipl

Vivo straumēt ipl

Vivo ir Indijas premjerlīgas 2023. gada oficiālais sponsors, un tā visas darbības no IPL 2023 tiešraidē translēs savā vietnē. Visus IPL 2023 mačus lietotāji varēs vērot VivoIPL vietnē. Tīmekļa vietnē ir arī pilns turnīru grafiks un pints stāsts, ko var viegli apskatīt.

Cricbytes

skatīties ipl tiešsaistē cricbytes

Cricbytes faktiski ir emuāru vietne, kas publicē ziņas un emuārus par visām aktuālākajām un jaunākajām ziņām un rezultātiem no kriketa pasaules. Lai gan lietotāji nevarēs skatīties spēli tiešraidē šajā vietnē, taču viņi var sekot līdzi rezultātu kartei un visiem aktuālajiem jaunumiem un lietām. Lietotāji var viegli būt informēti par jaunākajām ziņām par kriketa notikumiem un spēlētājiem.

CricHD

skatīties ipl oncrichd.tv

CricHD ir pārsteidzoša straumēšanas vietne, kas nodrošina tiešraidi straumēšanai ar vienu klikšķi dažādiem sporta veidiem, piemēram, futbolam, kriketam, regbijam, amerikāņu futbolam, cīkstonim, UFC, boksam, golfam utt. Tā nodrošina augstas kvalitātes straumēšanu no dažiem labākajiem apraides tīkliem. piemēram, BT Sport, ESPN HD, Euro Sport, PTV Sports un Sky Sports utt. Šim straumēšanas pakalpojumam vispār nav ģeogrāfisko ierobežojumu, tādējādi varat baudīt iecienīto sporta veidu bezmaksas straumēšanu no jebkuras vietas un jebkurā laikā..

DD Sports

dd sporta skatīties ipl bez maksas

DD sports faktiski ir Indijas sporta televīzijas apraides tīkls, kas koncentrējas uz lielāko daļu vietējo sporta notikumu Indijā. Tomēr tas attieksies uz IPL 2023, un tā straumes būs pieejamas tiešsaistē vietnes GoHelloTV.in vietnes sporta sadaļā. Lietotāji, kuri vēlas bezmaksas straumēt IPL 2023 tiešraidi, to var straumēt, izmantojot DD Sports. Neskatoties uz to, jautājums par šo jautājumu ir tāds, ka tā varētu būt ierobežota ģeogrāfiskā plūsma, un tāpēc jums, iespējams, būs jāizmanto VPN pakalpojums, lai tai piekļūtu.

Suvarna Plus

Zvaigzne-suvarna-plus

Suvarna Plus, kas pazīstams arī kā Star Suvarna Plus, ir Indijas izklaides kanāls, kas pieder Star Networks. Tas pārraida jaunākās un populārākās Bolivudas filmas, kā arī starptautiskos un vietējos sporta pasākumus. IPL ir aizraujoša visā pasaulē slavētā vietējā kriketa līga, un to tiešraidē pārraidīs kanālā Suvarna Plus. Tāpēc, ja jūs nevarat to skatīties savās mājās televizorā, tad to varat ērti skatīties tiešraidē, izmantojot tiešsaistes straumi Suvarna Plus..

Nobeiguma vārdi

Indijas premjerlīga ir viena no lielākajām ne tikai Dienvidāzijas, bet arī visas pasaules kriketa līgai. Visā pasaulē ir miljoniem fanu, kuriem patīk skatīties šo aizraujošo kriketa līgu. Lietotāji, kuri nevar skatīties IPL televizorā vai dzīvo ārzemēs, var viegli skatīties IPL kanālā Kodi, vai arī viņi to var straumēt tiešraidē, izmantojot mūsu piedāvātās straumēšanas saites..