Буде лише кілька доповнень, де ви можете дивитися багато IPTV-каналів, і ви можете знайти надбудову i4atv вгорі цього списку.

Використання VPN для Kodi настійно рекомендується під час потокової передачі з додатками IPTV Kodi, оскільки вони мають гео-обмежені потоки, і ви повинні переконатися, що ви надійно потокуєте..

Увага: Потокове улюблене шоу або фільм за допомогою сторонніх Addons без VPN, безумовно, поставить вас у проблеми з авторським правом та порушеннями. Розглядаються неофіційні аддони Коді НЕЗАКОННИЙ у більшості країн. Ось де Kodi VPN захищає вашу особистість & захищає вас від сповіщень про авторські права та закони про захист авторських прав, захищених авторським правом, а також розблоковує географічний вміст.
 CTA

I4atv – це останнє доповнення до додатку IPTV для каналу Kodi, яке якось вдається передавати багато популярних каналів з усього світу. Перегляньте наш найкращий список додатків Kodi, щоб дізнатися, який додаток очолює список.

У цьому посібнику з налаштування ми обговорюємо, як встановити i4atv на Kodi, щоб ви могли дивитись активні спортивні дії на своєму пристрої.

 1. Як встановити i4atv на Kodi Leia / Krypton версії 18 / 17.6
 2. Як встановити i4atv на Kodi Jarvis версії 16
 3. i4atv Repo Zip Завантажити
 4. i4atv Apk
 5. i4atv не працює / помилки / проблеми

Contents

Як встановити i4atv на Kodi Leia / Krypton версії 18 / 17.6 або вище

 1. Запустіть Kodi Криптон у вашій системі > Натисніть на Значок шестерні (Піктограма налаштувань), розташована вгорі > Виберіть варіант Файловий менеджер > Ліворуч прокрутіть вниз і двічі клацніть на Додати джерело.Як встановити-i4atv-on-Kodi
 2. Незабаром на екрані з’явиться вікно, тому натисніть “Ніхто” варіант і вставте URL-адреса http://srp.nu/ > Клацніть гаразд > Тепер у нижній частині поля введіть назву сховища “Супер Репо” > Клацніть гаразд щоб закрити коробку.як встановити i4atv на криптон Kodi версії 17 або новішої
 3. Йти до Домашня сторінка Kodi натискаючи на ‘Вихід’ клавіша на клавіатурі > Тоді прямуйте до Додатки меню > Виберіть Піктограма поля на вершині.i4atv на Kodi
 4. Тепер натисніть на Встановити з Zip File > Тут ви побачите поле, тому прокрутіть вниз і виберіть Супер Репо > Потім Криптон > Натисніть на Сховища > Суперрепо > Тепер натисніть на SuperRepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > Для встановлення знадобиться кілька хвилин.Установка i4atv kodi
 5. Після встановлення сховища у верхньому правому куті екрана з’явиться спливаюче вікно, яке підтвердить встановлення > Тепер натисніть на Встановити з сховища > Репозиторії SuperRepo [Krypton] [v7].Налаштування i4atv kodi
 6. Тепер виберіть Репозиторій додатків > Тут ви знайдете список багатьох сховищ Super Repo, тому натисніть на SuperRepo All [Krypton] [v7] > Клацніть Встановити > Зачекайте, коли сховище встановиться.Конфігурація i4atv kodi
 7. Тепер знову поверніться до Встановити з сховища варіант, натиснувши на ‘Вихід’ клавіша на клавіатурі > Прокрутіть вниз і натисніть на SuperRepo All [Krypton] [v7] > Виберіть Додатки до відео > Прокрутіть униз, щоб знайти i4atv > Удар Встановити > Зачекайте, коли установка закінчиться.як встановити i4atv DX на kodi jarvis версії 16 або нижче
 8. Тепер надбудова i4atv встановлена > Щоб відкрити надбудову i4atv 2023, поверніться до сторінки Головна сторінка Kodi > Виберіть Додатки варіант > Натисніть на Доповнення до відео > У правій частині екрана натисніть на i4atv > Насолоджуйтесь!

Як встановити i4atv на Kodi Jarvis версії 16 або нижче

 1. відчинено Коді Джарвіс > Йти до Система меню > Клацніть на підменю ‘Файловий менеджер’ > Подвійне клацання Додати джерело розташований внизу.
 2. Клацніть “Ніхто” варіант, коли з’явиться вікно > Введіть URL-адреса http://srp.nu/ > Клацніть Зроблено > Внизу введіть назву сховища “Супер Репо” > Клацніть Зроблено > Клацніть гаразд.
 3. Поверніться до Головне меню Kodi натисканням “Резервна область” клавіша на клавіатурі > Натисніть на Система > Потім Додатки > Тепер натисніть Встановити з Zip File варіант > У вікні виберіть Супер Репо > Натисніть на Джарвіс > Потім Сховища > Суперрепо > Тепер виберіть superrepo.kodi.jarvis.repositories-0.7.04.zip
 4. Після встановлення Super Repo натисніть на Встановити з сховища > Знайдіть і натисніть на Репозиторії SuperRepo [Jarvis] [v6] > Репозиторій додатків > Виберіть SuperRepo All [Jarvis] [v6] > Встановити.
 5. Поверніться до Встановити з сховища варіант > Натисніть на SuperRepo All [Jarvis] [v6] > Додатки до відео > Виберіть i4atv > Удар Встановити.

i4atv Repo Zip Завантажити

Ще один спосіб встановлення i4atv 2023 – це завантаження Zip-файлу Super Repo Repository Repository. Перш ніж розпочати установку, завантажте поштовий файл знизу:

Для Криптона: Завантажте Zip-файл Super Repo

Для Джарвіса: Завантажте Zip-файл Super Repo

 1. відчинено Коді Криптон > Йти до Додатки > Піктограма поля на вершині > Виберіть Встановити з Zip File > Навігація або Завантажити завантажений Zip-файл Super Repo > Зачекайте, поки він встановиться.
 2. Йти до Встановити з сховища варіант > Натисніть на Репозиторії SuperRepo [Krypton] [v7] > Репозиторій додатків > SuperRepo All [Krypton] [v7] > Встановити.
 3. Після встановлення, натисніть “Резервна область” натисніть два рази, а потім прокрутіть униз, щоб вибрати SuperRepo All [Krypton] [v7] > Йти до Додатки до відео > Виберіть i4atv > Клацніть Встановити > Насолоджуйтесь!

i4atv Apk

Тепер ви можете встановити i4atv на пристрої Android, завантаживши i4ATV apk. Виконайте наведені нижче дії, щоб встановити i4atv apk на Fire Stick / TV або будь-який інший Android-пристрій.

 1. Завантажте i4atv APK
 2. На своєму пристрої Android перейдіть до завантаженого файлу.
 3. Відкрийте майстер установки та починайте інсталювати i4atv. Ознайомтеся з цими найкращими майстрами коді.

Відгуки про Red4it i4atv

Дякую добру за цей потік i4atv.us, тому що я не можу змусити ESPN працювати для мене життя …

– Gymtertainment (@Gymtertainment) 15 квітня 2023 року

Лише декілька додатків Kodi можуть передавати ESPN-канал у прямому ефірі на Kodi. Це визнали багато користувачів Kodi, оскільки це доповнення для перегляду спортивних програм у прямому ефірі. Він приносить вам живі спортивні дії з усього світу.

Якісь хороші посилання на сеанс 2? Буфери I4atv.us для мене без зупинки

– Даніель (@ Daniel_san2013) 14 квітня 2023 року

Хоча доповнення i4atv Kodi запропонує вам багато вибору для потокової передачі, але буферизація є поширеною проблемою, з якою стикається більшість. Буферизація Kodi може зіпсувати весь фонд для вас під час перегляду занять спортом, тому дотримуйтесь розділу нижче, щоб вирішити проблеми із буферизацією i4atv.

i4atv не працює / помилки / проблеми

Питання буферизації

Буферизація є поширеною проблемою з додатками, а саме з i4atv. Буферизація Kodi, яка виникає під час фільмів та телепередач, однаково дратівлива при перегляді спортивних програм. Це може зіпсувати все задоволення, але головне, що може запропонувати користувачам більше не відвідувати Kodi.

Рішення

Проблема буферизації Kodi виникає через збільшення кешу на Kodi. Тому ми рекомендуємо користувачам Kodi очистити кеш-пам’ять за допомогою Майстра Merlin. Поряд із очищенням кешу, Merlin Wizard також видаляє мініатюру та пакети.

Не вдалося встановити залежність

Під час встановлення додатка i4atv, відмінного від Super Repo, користувачі Kodi часто отримують помилку під назвою “Помилка встановлення залежності”. Ця проблема зазвичай виникає, коли сховище чи надбудова перестали працювати або проходять оновлення.

Рішення

Існує просте рішення для вирішення цієї проблеми, яке включає встановлення правильного сховища для i4atv. Super Repo – це правильне сховище для установки i4atv. Тому ми надали посібник із налаштування від Super Repo, який вирішить проблему.

Згорнути речі

Додаток i4atv Kodi справляє сильне враження на користувачів Kodi завдяки вражаючому списку каналів IPTV, доступних для потокового передавання. Цей додаток можна знайти в сховищах Super Repo серед багатьох інших доповнень. Цей посібник із налаштування містить детальну інформацію про те, як встановити i4atv на Kodi.