yoda-kodi-addon-leia

Yoda Kodi to kolejny widelec popularnego dodatku Exodus Kodi. Za pomocą tego dodatku możesz oglądać filmy, programy telewizyjne, filmy dokumentalne i wiele innych materiałów w jakości HD i 4K.

Będziesz potrzebować najlepszej sieci VPN do przesyłania strumieniowego, ponieważ strumienie HD i 4K są ograniczone geograficznie, a VPN może ominąć te ograniczenia.

Contents

Repozytorium Yoda Kodi

Dodatek Yoda Kodi był wcześniej dostępny za pośrednictwem repozytorium Supremacy Kodi, ale repozytorium zostało niedawno zamknięte i teraz jest dostępne za pośrednictwem repozytorium Kodi Israel.

Jak zainstalować Yoda Kodi na Leia / Krypton

Wykonaj następujące kroki, aby zainstalować dodatek Yoda na Kodi Leia wersja 18 i Krypton wersja 17.6:

 1. otwarty Kodi > Kliknij Ikona Ustawienia (Gear) > otwarty Menedżer plików.jak zainstalować Yoda Kodi Addon na Kodi Krypton
 2. Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło > Pojawi się okno dialogowe > Kliknij tam, gdzie jest napisane > Wpisz ten adres URL w pasku adresu „http://www.lvtvv.com/repo/” > Kliknij Dobrze > Nadaj temu źródłu mediów nazwę „Kodil> Kliknij dobrze > Kliknij dobrze ponownie, aby zamknąć okno dialogowe.kodil
 3. Wróć do Menu główne > Kliknij Dodatki > Kliknij na Ikona pola z lewego górnego rogu.jak skonfigurować Yoda Kodi Addon
 4. Wybierz Zainstaluj z pliku zip > Kliknij Kodil > Wybierz repository.kodil-1.3.zip > poczekaj na powiadomienie.covenant-kodi-zip-fichier-téléchargement
 5. Teraz kliknij Zainstaluj z opcji repozytorium > Kliknij Repozytorium Kodi Israel > otwarty Dodatki wideo teczka.Dodatek wideo Yoda Kodi
 6. Przewiń listę i wybierz Yoda> Kliknij Zainstaluj > Poczekaj na powiadomienie.

Yoda Addon do filmów i programów telewizyjnych

Jak zainstalować Yoda Kodi na Jarvis w wersji 16 lub wyższej

 1. otwarty Kodi Jarvis.
 2. Kliknij System > Iść do Menedżer plików.
 3. Kliknij Dodaj źródło.
 4. Kliknij <Żaden> i wpisz to URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Kliknij Gotowe > Nazwij ten link do źródła mediów jako Kodil > Kliknij Gotowe > Kliknij dobrze.
 5. Wróć do Kodi Home Ekran > Kliknij System > otwarty Dodatki.
 6. Kliknij Zainstaluj z pliku zip > otwarty Kodil> Kliknij repository.kodil-1.3.zip.
 7. Kliknij Zainstaluj z repozytorium opcja > Wybierz Zwierzchnictwo > otwarty Dodatki wideo teczka > Wybierz Yoda > Kliknij zainstalować.

Jak zainstalować Yoda Kodi na Fire Stick

 1. zainstalować Kodi na urządzeniu Fire Stick.
 2. Iść do Opcje programistyczne > Włącz debugowanie ADB i aplikacje z nieznanych źródeł.
 3. Teraz postępuj zgodnie z dokładnie zilustrowaną powyżej procedurą instalacji dodatku Yoda Kodi Kodi krypton. Procedura począwszy od tego punktu pozostanie taka sama.

Pobierz Yoda Kodi

 1. Pobierz plik zip dodatku Yoda Kodi.
 2. Iść do Menu główne Kodi.
 3. Kliknij Dodatki.
 4. Kliknij Pudełko Ikona.
 5. Kliknij Zainstaluj z pliku zip.
 6. Przeglądaj system i otwórz pobrany plik zip.
 7. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium opcja.
 8. Wybierz Zwierzchnictwo.
 9. Kliknij Dodatki wideo.
 10. Wybierz Yoda > Kliknij zainstalować.

Recenzje Yoda Kodi

Natknąłem się na pozytywne opinie dotyczące dodatku Yoda Kodi przez użytkowników Kodi. Oto rzut oka na to, co użytkownicy mają do powiedzenia na temat tego dodatku Kodi:

Komentarz z dyskusji Komentarz Boogertwilliams z dyskusji "Wnioski, rekomendacje, & Podstawy – listopad 2023 r".

Ten użytkownik wypróbował Yodę Kodi do strumieniowego przesyłania określonego programu telewizyjnego, a link do strony, który znalazł Suer, to HD. Jest to jeden z powodów, dla których polecam dodatek Yoda Kodi.

Komentarz z dyskusji Komentarz TechnicalPyro z dyskusji "Wnioski, rekomendacje, & Podstawy – listopad 2023 r".

Wydaje się, że ten użytkownik lubi ten dodatek, ale wskazane tutaj niedociągnięcie jest dopuszczalne. Maniacy Kodi uwielbiają integrację Trakt, aby zachować listy obserwowane i bibliotekę. Yoda jest rozwidleniem dodatku Exodus Kodi, ale nie ma integracji konta Trakt jak Exodus.

Yoda Kodi nie działa / błędy / poprawki

Oto kilka błędów opublikowanych przez użytkowników Yoda Kodi na różnych platformach społecznościowych. Pomyślałem więc o zapewnieniu właściwej naprawy tych błędów:

Instalacja dodatku nie powiodła się

Możliwe, że podczas próby zainstalowania dodatku z folderu dodatków wideo w repozytorium dodatek może się nie zainstalować, wyświetlając powiadomienie „Instalacja nie powiodła się”.

Naprawić

Spróbuj ponownie zainstalować repozytorium, ponieważ ten błąd pojawia się, gdy brakuje niektórych plików w repozytorium lub jeśli repozytorium jest nieaktualne. Ponowna instalacja repozytorium spowoduje aktualizację repozytorium i będzie można łatwo zainstalować dodatek.

Brak dostępnych strumieni

Ten błąd pojawia się podczas próby otwarcia tytułu zawartości z biblioteki dodatków. Przyczyną tego błędu jest to, że skrobacze linków nie są w stanie pobrać linków przesyłanych strumieniowo od dostawców dla określonego tytułu zawartości. Albo dostawcy nie będą mieli żadnych linków do przesyłania strumieniowego dla tego konkretnego tytułu zawartości, albo pamięć systemowa może być przeciążona.

Naprawić

W wielu takich przypadkach zauważono, że wyczyszczenie pamięci podręcznej pomogło użytkownikom. Jeśli więc chcesz wyczyścić pamięć podręczną Kodi, zapoznaj się z naszym przewodnikiem „Jak wyczyścić pamięć podręczną wideo w Kodi”.

Ostatnie słowa

Widelce Exodus wciąż pojawiają się w sieci, a następnie znikają, ale tylko nieliczni mają możliwość pozostania w pobliżu i zdobycia reputacji.

Yoda Kodi jest jednym z tych widelców, na których użytkownicy mogą polegać. Ma dobrej jakości łącza do przesyłania strumieniowego i nie ulega awarii często jak inne widelce Exodus.

Dodatek Yoda Kodi to świetny wybór dla użytkowników Kodi, którzy chcą oglądać strumieniowo filmy i programy telewizyjne bez żadnych problemów i komplikacji. Interfejs Yoda Kodi jest dokładnie taki jak w Exodus Kodi, dlatego jest dość prosty i łatwy w użyciu.