PureVPN-FireStick

Pobierz PureVPN dla FireStick i ciesz się bezproblemową i bezpieczną transmisją strumieniową dzięki jednej z najlepszych sieci VPN dla FireStick.

Będziesz mógł przesyłać strumieniowo dowolny tytuł treści z dowolnej platformy, z dowolnego miejsca, omijając ograniczenia geograficzne. Ponadto nie musisz martwić się o swoją prywatność, ponieważ jest to niezawodny dostawca usług oferujący szyfrowanie na poziomie wojskowym.

Funkcje PureVPN FireStick

PureVPN jest niesamowitym dostawcą usług oferującym najlepsze funkcje, takie jak:

 1. Przyjazny dla użytkownika interfejs
 2. Dozwolone 5 jednoczesnych połączeń
 3. Odblokowuje wszystkie witryny z ograniczeniami geograficznymi, takie jak Netflix, Hulu, Sling TV itp.
 4. Dołączona funkcja Split Tunneling
 5. Szybkie serwery
 6. Dostępna funkcja Kill switch
 7. 31-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 8. Obsługa klienta 24/7

Jak skonfigurować PureVPN na Amazon FireStick?

Wykonaj następujące kroki, aby pobrać PureVPN na FireStick:

 1. Wejdź na stronę PureVPN i zapisz się na pakiet, który najbardziej Ci odpowiada.
 2. Pobierz aplikację PureVPN na FireStick lub Fire za pośrednictwem Amazon App Store.
 3. Otwórz aplikację po instalacji i zaloguj się przy użyciu poświadczeń PureVPN.
 4. Teraz połącz się z żądaną lokalizacją z listy dostępnych regionów.
 5. Po nawiązaniu połączenia możesz łatwo przesyłać strumieniowo wszystko, co chcesz oglądać, i będziesz mógł ominąć dowolną witrynę z ograniczeniami geograficznymi.

Aplikacje Amazon FireStick, które najlepiej współpracują z PureVPN

1. Netflix

Platforma streamingowa numer jeden jest łatwo dostępna i dostępna na całym świecie. Problem polega jednak na tym, że każdy region ma inną bibliotekę, a wiele znanych tytułów treści ma ograniczenia geograficzne. Biblioteka Netflix w USA ma najlepsze tytuły treści w serwisie Netflix, do których można uzyskać dostęp tylko za pośrednictwem serwera amerykańskiego.

W tym miejscu PureVPN pomoże ci, szyfrując ruch i umożliwiając ominięcie ograniczeń geograficznych. Netflix słynie z szybkiego przesyłania strumieniowego, podobnie jak serwery PureVPN, wyobraź sobie niesamowitą kombinację.

2. Pluto TV

Pluto TV to niesamowita darmowa aplikacja do strumieniowego przesyłania telewizji na żywo, która pozwala użytkownikom oglądać wiele różnych kanałów za darmo w FireStick. Istnieje jednak plan premium Pluto TV, który zapewnia użytkownikom większą różnorodność kanałów z całego świata.

3. Tubi

Tubi można uznać za Netflix dla freeloaderów, ponieważ ma szeroką gamę popularnych tytułów treści dostępnych do przesyłania strumieniowego, podobnie jak Netflix. Użyłem jednak terminu freeloaders, ponieważ jest on całkowicie darmowy i nie wymaga żadnej opłaty abonamentowej. Jednak nic dobrego nie przychodzi za darmo, dlatego być może będziesz musiał stawić czoła kłopotom z reklamami.

4. Euronews

Jeśli jesteś ćpunem wiadomości, który lubi być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami i najświeższymi wiadomościami, Euronews jest dla Ciebie. Zawiera wszystkie najnowsze wiadomości z całego świata w różnych językach.

5. ESPN

Kto nie wie o ESPN? IT jest rzeczywiście jednym z najpopularniejszych kanałów sportowych na świecie. ESPN na FireStick ma darmowe transmisje do gier na żywo i pozwala użytkownikom oglądać ulubione gry na wielu urządzeniach.

Jednak bezpłatna funkcja nie jest dostępna w każdej grze lub wydarzeniu, ponieważ niektóre strumienie są płatne za wyświetlenie i wymagają danych logowania za pomocą kabla.

PureVPN dla FireStick 1. generacji

Najlepszą rzeczą w PureVPN na FireStick jest to, że jest to jedyny dostawca VPN, który obsługuje FireStick 1. generacji. Innych dostawców VPN nie można pobrać bezpośrednio na urządzenia FireStick 1. generacji lub Fire TV 1. generacji, ale PureVPN można łatwo zainstalować i używać na nich.

Innych dostawców VPN nie można zainstalować na urządzeniach FireStick i Fire TV 1. generacji i wymagają one metody obejścia. Jednak PureVPN skupił się na tej luce i zapewnił rozszerzone wsparcie dla pierwszej wersji urządzenia FireStick, która wciąż jest powszechnie używana przez tysiące.

PureVPN w często zadawanych pytaniach dotyczących FireStick

Dlaczego potrzebujesz VPN w FireStick?

FireStick jest szeroko stosowany przez obserwatorów i maniaków streamingu online, którzy uwielbiają strumieniować dużą różnorodność treści z całego świata. Jednym z problemów, przed którymi stają użytkownicy, jest ograniczenie geograficzne treści, którego nie można obejść bez VPN.

VPN nie tylko szyfruje twój ruch i zapewnia bezpieczny dostęp do zablokowanych lub ograniczonych stron internetowych, ale także zapobiega dławieniu dostawcy usług internetowych.

Czy PureVPN jest niezawodny?

Tak PureVPN to niezawodny dostawca VPN, dlatego jest uważany za jeden z najlepszych VPN dla FireStick. Nie ma wycieków DNS ani IP, ma ścisłą politykę braku dzienników i ma wojskowy protokół szyfrowania.

IS PureVPN jest lepszy niż darmowy VPN dla FireStick?

Tak, PureVPN jest lepszy niż bezpłatny VPN dla FireStick pod względem bezpieczeństwa. Bezpłatni dostawcy VPN mają wycieki DNS, a wielu z nich kontrowersyjnych dla prowadzenia dzienników danych. Jednak PureVPN nie prowadzi żadnych dzienników i ma bardzo silny protokół szyfrowania AES-256, dzięki czemu jest bardzo bezpieczny.

Wniosek

Użytkownicy Amazon FireStick i FireTV zawsze narzekali na niedostępność treści, a to z powodu ograniczeń geograficznych. Po drugie, wielu użytkowników napotyka problemy z ograniczaniem przepustowości podczas próby przesyłania strumieniowego za pomocą Amazon FireStick, dzięki swoim dostawcom usług internetowych.

Mając PureVPN dla FireStick, użytkownicy będą mogli przesyłać strumieniowo swoje ulubione treści, łatwo omijając ograniczenia geograficzne. Co więcej, będą mogli cieszyć się płynnym przesyłaniem strumieniowym przez szybkie serwery PureVPN i zachować bezpieczeństwo przed problemami z ograniczaniem przepustowości ISP.